Skocz do zawartości

subaru na KJS-y


sfaragdas

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, przecież to Adam.a

 

No co Ty?!? Aleś mnie zaskoczył!

 

Ależ z Ciebie tępa pała - przecież przeciętnie inteligentna osoba domyśliła się, że jeśli cytuję wypowiedź Adam.a, to nawet mimo tego, że forum "podpisało" cytat inaczej, zwracam się do niego. Zresztą opisuję jego nawrót, co z mojej wypowiedzi wynika dość jasno :roll:. Nie mówiąc już o tym, że filmik zamieszczony przez MARKO wyraźnie pokazuje inną sytuację... Mało tego: widać wyraźnie, że to wóz Adam.-a, a ja nawet dokładnie wiem w jakim miejscu i w jakich okolicznościach był robiony ten film. Zresztą jest on fragmentem już tu zamieszczanego dłuższego filmiku...

 

Ależ trzeba mieć cierpliwości do takich lam, jak Ty... :roll: :twisted:

 

Zmieniłem w każdym razie tamto cytowanie, żebyś nie miał problemu ze zrozumieniem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ogorass, kurde, o tym nie pomyślałem. Albo lepiej - wyskakujesz z wozu w biegu! :mrgreen:

Ja tylko otwieram drzwi niechcianego pasazera w biegu... na zakrecie...

 

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 7:19 am ]

nawet mimo tego, że forum "podpisało" cytat inaczej[...]

Jak to jest, ze wam (to takie enigmatyczne "wam") forum podpisuje inaczej od jakiegos roku, albo i wiecej, a w moich postach wszystko jest w porzadku? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja używam z biegiem; zazwyczaj pierwszym: Zapinam jedynkę, zaciągam ręczny, zamykam samochód i idę do domu.

 

W takim przypadku ja miałbym problem - przy TT, zostawiając wóz na biegu znalazłbym go co najmniej kilka metrów dalej :mrgreen:.

 

OT ON:

 

Kolega, któryt wkrótce dołączy do naszego grona Subaroholików zostawił kiedyś samochód na luzie na parkingu pod centrum handlowym. Przychodzimy a samochodu nie ma w miejscu, gdzie go zaparkował tylko stoi około 2 rzędy dalej! Parking full samochodów, koła były skręcone, ale na żadnym samochodzie się nie zatrzymał i sam nie posiadał żadnych śladów obtarcia...

 

OT OFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogorass, niezle ;-)

 

co do zabawy, to znalazłem fajny placyk ;-) i się troszkę zaczynam uczyć

 

jeszcze raz wielkie dzięki za wszelkie rady ;-)

 

teraz pytanie jak to jest czyjś plac nie ogrodzony a ja tam jeżdżę to czy czekają mnie jakieś sankcje?? np. przyjedzie policja i co wtedy?? wiem wiem uciekać ;-) ale to pytanie offtopic...

 

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 10:40 am ]

oki to co powiecie na to ;-) http://pl.youtube.com/watch?v=olFd53ISr4U&NR=1

 

czy to lekkie podciecie recznym i gaz ;>

 

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 10:51 am ]

Przemeq, i owoc666, nie spamować mi tu tematu :evil:

 

to ładnie teraz Adam nam opisze co do 1/10 sekundy co i jak robił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 10:51 am ]

Przemeq, i owoc666, nie spamować mi tu tematu

 

Mam subiektywne wrażenie, że to reprymenda udzielona modowi... ;-)

 

Przemeq - czy czujesz się opieprzony..? ;-)

 

 

Nie mogłem się powstrzymać od komentarza :mrgreen:

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega, któryt wkrótce dołączy do naszego grona Subaroholików zostawił kiedyś samochód na luzie na parkingu pod centrum handlowym. Przychodzimy a samochodu nie ma w miejscu, gdzie go zaparkował tylko stoi około 2 rzędy dalej! Parking full samochodów, koła były skręcone, ale na żadnym samochodzie się nie zatrzymał i sam nie posiadał żadnych śladów obtarcia...

Kumpel kiedys zostawil auto kolo bramy brandenburskiej (czy jak sie to pisze), a po powrocie go nie znalazl. Dzwoni na policje, zeby zglosic kradziez (o dziwo rozmawial z kims swietnie po angielsku mowiacym) i slyszy, ze jaka kradziez, oni to auto maja na parkingu - zaatakowalo autokar kilka metrow od miejsca zaparkowania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest temat tego wątku? :evil: :?:

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się iż tutaj chodzi o to jak zaparkować furę żeby porozbijała inne. No ja tak nie umiem, i tak już mam przez 28 lat za kółkiem, chyba już nigdy się tego nie nauczę. No cóż, świat się zmienia, nic nie stoi w miejscu, nawet pomidor musi się ruszać.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu:

KJS wcale nie sa takie zle. Sa rozne proby, czasami same pacholki, a innym razem szutrowe drogi. W Brodnicy na pachołkach wszystkie autka objechał koleś saxo, czteronapedowe imprezy ledwo wyrabialy sie pomiedzy pacholkami. Na rajdzie Olsztynskim byly swietne szutry, gdzie mozna bylo poszalec, polatac bokami i smialo sie rozpedzic ;] nie trzeba jechac 50km/h :D

 

Koledze, poponuje duzo cwiczyc, a dobre wskazowki dla siebie moze znalezc na tej stronie http://www.rajdy.org.pl/kursy.php

 

Zapraszam po prostu na KJS, popatrzec, pogadac z innymi zawodnikami i sammu sprobowac, kazdy sie uczy ;]

 

U nas chlopaki zawsze pytaja sie o rady Zbyszka Staniszewskiego, jest on wspanialym czlowiekiem, zawsze pomoze i doradzi ;]

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfaragdas,

 

o tym recznym na KJS to juz chyba ksiazki by mozna pisac ;-)

 

My robilismy troche testow i mniej wiecej taki mam wnioski:

 

1) 360 na recznym zupelny bezsens

2) 180 na recznym - oplaca sie brac tylko bardzo ciasne 180tki - takie w ktorych srednica zawracania nie pozwoli Ci sie spokojne zmiescic - wtedy tylko delikatne podciecie na wejsci i tyle

3) zazwyczaj 2gi bieg - zdecydowanie za wysoko - chyba, ze z reduktorem ;-) - mowa o beczkach i nawrotach

 

Moze sie nie znam ale mi sie nie udawalo poprawiac czasow jezdzac na recznym - zwlaszcza w wolnym ssaku, ktory ma slaby odjazd z miejsca :-/

 

Ale ja sie nie znam wiec lepiej sluchaj madrzejszych :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru nie nadaje sie na kjsy, chyba ze justy :)

Mnie osobiście byłoby szkoda Subaru na KJS, ale widziałem ostatnio jazdę Daniela "Kebaba" na Krakowskiej Anwie, któremu imprezy nie było szkoda :mrgreen: , powiem krótko, coś pięknego! Efektywna jazda połączona z naprawdę efektownymi nawrotkami. Zajął 3 miejsce w klasie, 14 w generalce. Niech żałują Ci co nie widzieli! Gratulacje dla Daniela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru nie nadaje sie na kjsy, chyba ze justy :)

Mnie osobiście byłoby szkoda Subaru na KJS, ale widziałem ostatnio jazdę Daniela "Kebaba" na Krakowskiej Anwie, któremu imprezy nie było szkoda :mrgreen: , powiem krótko, coś pięknego! Efektywna jazda połączona z naprawdę efektownymi nawrotkami. Zajął 3 miejsce w klasie, 14 w generalce. Niech żałują Ci co nie widzieli! Gratulacje dla Daniela

 

14 w gen, to chyba niezbyt efektywnie :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak, nie po to sie kupuje taki samochód, żeby go w ramkę oprawiać... Ale czy Ty widziałeś na jakich nawierzchniach są organizowane KJSy? Przynajmniej nasza krakowska Anwa w większości przebiega po nawierzchni z płyt betonowych! Koszmar dla opon, felg, no i oczywiście dla zawiasu. Ostatio kolega z forum, Bugi - jeżdżący srebrnym evo IX, na tymże KJSie, rozwalił oponę, także nic miłego, zwłaszcza, że był to kawał pożadnej, nie taniej gumy :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak, nie po to sie kupuje taki samochód, żeby go w ramkę oprawiać... Ale czy Ty widziałeś na jakich nawierzchniach są organizowane KJSy? Przynajmniej nasza krakowska Anwa w większości przebiega po nawierzchni z płyt betonowych! Koszmar dla opon, felg, no i oczywiście dla zawiasu. Ostatio kolega z forum, Bugi - jeżdżący srebrnym evo IX, na tymże KJSie, rozwalił oponę, także nic miłego, zwłaszcza, że był to kawał pożadnej, nie taniej gumy :neutral:

 

Opone rozwalic mozna wszedzie. Na wojnie trup sciele sie gesto wiec nie ma co biadolic.

Z drugiej jednak strony, to rzeczywiscie, organizatorzy czasami przesadzaja z miejscowkami. W zamysle KJS powinien sluzyc kazdemu kto ma ochote sie pobawic a nie roz... walic auto. Niestety dzisiaj juz ciezko spotkac "cywila" na KJS-ie wlasnie z tego powodu.

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...