Jump to content

cieknie mi woda przez reling

slonex
 Share

Recommended Posts

dzis kurde pada caly dzien,wchodze do auta patrze a tu mam zalana podsufitke;/

mysle co jest kurna skad to sie leje, wychodze z auta patrze, a tu reling z tylu nie przykrecony i deszczowka pieknie smiga do srodka auta;/

poradzcie mi jak sie zabrac za dokrecenie relingu i jak odkrecic podsufitke w foresterze bo mi jakos pomyslow brakuje a to jedyny sposob by sie tam dostac, tylko jak :?:

Nie wiem dokładnie jak w Foresiu, ale w Legacu, żeby się dobrać do szyberdachu musiałem odkręcić lusterko wsteczne, osłonki przeciwsłoneczne, wszystkie uchwyty ponad głowami pasażerów, zdjąć plastiki ze słupków z przodu i z tyłu i na dodatek odkręcić panel sterowania szybrem i lampkę pod którą kryły się dwie ostatnie śrubki... Na całe popołudnie zabawy :D W Twoim przypadku myślę wystarczy wybebeszyć tylko tylną część, chyba, że są inne metody ;)

Pozdr.

oka panowie, po ciezkim dniu pracy dobralem sie do tego i bezbolesnie naprawilem wszystko,dokrecajac co trzeba,bylo to latwiejsze niz sadzilem i chwala za to konstruktorom z Japonii :wink:

mam nadzeje ze teraz wda juz nigdzie mi cieknac nie bedzie.

ps. macie jakis dobry sposob na wypranie tapicerki podsufitki?? bo mi plamy po deszczu zostaly :evil:

Śledząc Twój temat wpadłem na pomysł, że może u mnie też to jest kwestia przecieków pod relingiem /forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=119478

ps. macie jakis dobry sposob na wypranie tapicerki podsufitki?? bo mi plamy po deszczu zostaly :evil:

Ja bym nie kombinował i pojechał do specjalisty - nie chcesz chyba w celu zaoszczędzenia 20, czy 30 PLN ryzykować, że podsufitka się zmechaci, zdeformuje przy nieumiejętnym czyszczeniu, albo powstaną jeszcze większe zacieki :cool:.