Jump to content

14.09 ALT Poznan

Gracowy
 Share

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawze jest lista podawana przez sss
A gdzie można się na nią zapisać?

Wprawdzie nigdy się nigdzie nie zapisywałem i wjeżdżałem bez problemu, ale już sam nie wiem. Ja na trochę wpadnę, może mnie ktoś przygarnie na prawy :razz:

Tak. Ja się wybieram. Co prawda nawet nie wiem do końca co to jest ale się wybieram.

Czy ktoś wie w jakich godzinach jest ta impreza?

co sie nie chwaliles ze na ALT sie wybierasz, ciekaw jestem twojego czasu mysle ze jak na pierwsze podejscie do poznania to 1.57-1.58 bedzie ok

1, 51 , 8 na Michelin Pilot cup 225 40 18 niżej nie udało się i tak jestem bardzo zadowolony :) testy z ciś. w oponkach zakończone zniszczeń przednich:(

nie można porównywać STI08 w takiej wersji z torowo przygotowywanymi EVO klatki ,zawias , AP przód tył , duża moc itd może lepszy driver urwał by 1 s , ale nie 5 czy więcej nierealne

Szacun dla Wszystkich spotkanych ziomów, czasy coraz lepsze, poziom zawodników i samochodów niesamowicie wysoki !

Zgodnie z załozeniem pojechałem poprawić swój poprzedni czas 1:54:03

i............ morda mi sie cieszy bo udało sie go poprawić o całe 2sec !

Mój nowy rekord to 1:52:01.

Ciesze sie tym bardziej, że w ostatnich przejazdach ze znajomymi na prawym zauważyłem, że dwa zakręty ide złą liną, a rekordowy przejazd był z wbiciem 6tki zamiast 4ki przy redukcji z 5ki.

Później okazało sie że coś chyba ze sztywnością poduszek pod skrzynią było nie halo, bo na kilku następnych przejazdach non stop taki sam bład sie pojawiał i wychodziłem z zakrętu na 6tce zamiast 4ce... :roll:

Podsumowując czuję, że na przyszły sezon zakładając duży hamulec ( teraz załozny jest seryjny hamulec od GTka ), oraz konkret zawias Ohlinsa ( teraz seria STI ) + poprawa toru jazdy i dalsze modyfikacje wkładki mięsnej pozwola na walkę z Evelinami jak równy z równym !

Nagrałem kilka fajnych onboardów !

Obrobię i wrzucę linka :wink:

Wielkie podziękowania dla QHR team oraz m.wrc za traskę do i z Poznania !

Kociol -> super czas ! Gratki !

Podsumowując czuję, że na przyszły sezon zakładając duży hamulec ( teraz załozny jest seryjny hamulec od GTka ), oraz konkret zawias Ohlinsa ( teraz seria STI ) + poprawa toru jazdy i dalsze modyfikacje wkładki mięsnej pozwola na walkę z Evelinami jak równy z równym !

W przyszłym sezonie w ogóle wszystko będzie inaczej. Zajawka już w październiku ;)