Skocz do zawartości

14.09 ALT Poznan


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak. Ja się wybieram. Co prawda nawet nie wiem do końca co to jest ale się wybieram.

Czy ktoś wie w jakich godzinach jest ta impreza?

 

co sie nie chwaliles ze na ALT sie wybierasz, ciekaw jestem twojego czasu mysle ze jak na pierwsze podejscie do poznania to 1.57-1.58 bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, 51 , 8 na Michelin Pilot cup 225 40 18 niżej nie udało się i tak jestem bardzo zadowolony :) testy z ciś. w oponkach zakończone zniszczeń przednich:(

 

nie można porównywać STI08 w takiej wersji z torowo przygotowywanymi EVO klatki ,zawias , AP przód tył , duża moc itd może lepszy driver urwał by 1 s , ale nie 5 czy więcej nierealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Wszystkich spotkanych ziomów, czasy coraz lepsze, poziom zawodników i samochodów niesamowicie wysoki !

Zgodnie z załozeniem pojechałem poprawić swój poprzedni czas 1:54:03

i............ morda mi sie cieszy bo udało sie go poprawić o całe 2sec !

Mój nowy rekord to 1:52:01.

Ciesze sie tym bardziej, że w ostatnich przejazdach ze znajomymi na prawym zauważyłem, że dwa zakręty ide złą liną, a rekordowy przejazd był z wbiciem 6tki zamiast 4ki przy redukcji z 5ki.

Później okazało sie że coś chyba ze sztywnością poduszek pod skrzynią było nie halo, bo na kilku następnych przejazdach non stop taki sam bład sie pojawiał i wychodziłem z zakrętu na 6tce zamiast 4ce... :roll:

 

Podsumowując czuję, że na przyszły sezon zakładając duży hamulec ( teraz załozny jest seryjny hamulec od GTka ), oraz konkret zawias Ohlinsa ( teraz seria STI ) + poprawa toru jazdy i dalsze modyfikacje wkładki mięsnej pozwola na walkę z Evelinami jak równy z równym !

 

Nagrałem kilka fajnych onboardów !

Obrobię i wrzucę linka :wink:

Wielkie podziękowania dla QHR team oraz m.wrc za traskę do i z Poznania !

Kociol -> super czas ! Gratki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując czuję, że na przyszły sezon zakładając duży hamulec ( teraz załozny jest seryjny hamulec od GTka ), oraz konkret zawias Ohlinsa ( teraz seria STI ) + poprawa toru jazdy i dalsze modyfikacje wkładki mięsnej pozwola na walkę z Evelinami jak równy z równym !

 

 

W przyszłym sezonie w ogóle wszystko będzie inaczej. Zajawka już w październiku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...