Skocz do zawartości

Legacy czy Outback


slw

Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie żeby coś takiego ściągnąć http://otomoto.pl/subaru-...e-C6497391.html
Jeżeli to jest diesel, tak jak w opisie, to powinien mieć wlot na masce, a także nie może mieć automatycznej skrzyni, więc jak wspomniał sjak, coś jest tam namieszane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może jestem dziwny ale w rajdach ręcznie zmieniaja biegi, w wyścigach ręcznie zmieniają biegi, także w rajdach terenowych

znaczy - należy ręcznie zmieniać biegi

W tym co napisałeś jest pewna nieścisłość."Ręczność" polega na decydowaniu kiedy i w którą stronę zmienić bieg, pozostałe czynności wykonują serwomechanizmy.Ja osobiście uważam, że w samochodzie do normalnego używania idealnym rozwiązaniem są skrzynie typu DSG.Jeśli nie zależy Ci na czasie a na komforcie i luzie przełączasz w tryb automatyczny a jak jest potrzeba urywania setnych sekundy na manual - zmieni bieg szybciej niż nawet wprawny kierowca.Ale o tym wiesz - tak tylko napisałem. :razz:

Ja jestem wielkim zwolennikiem automatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kiedyś przed zakupem tez założyłem podobny wątek. Tylko, że ja chciałem benzynę. Kupiłem OBK 3,0. Dlaczego? 90% czasu jeżdżę po wspaniałym mieście Wrocław, po zakorkowanym mieście (dlatego automat), po dziurawych drogach (dlatego OBK). Niewiele miejsc parkingowych (krawężniki itp- dlatego OBK). Kolega kupił Legasia diesela, ale on jeździ 90% czasu po szosach, jest z mniejszego miasta, nie ma korków itp. Obydwaj jesteśmy zadowoleni. A co do jazdy w terenie, prześwit mówi sam za siebie, ale.... przyznam, że mam obawy jeżdzić nowym autkiem po terenie. troche mi go szkoda. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...