Skocz do zawartości

Hamownia niedaleko trójmiasta EDIT: już po hamowaniu :D


AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

ooo! to super, to jutro dzwonie i umawiam się na sobotę

 

robie teścik poniewaz miałem zabrudzoną przepustnicę. Aso wyczyściło ale obroty sobie pływają i czuć, że auto mocno przyspiesza i po chwili jeszcze bardziej dogniata. Numer ten przćwiczyłem w nissanie i ładnie to było widac na hamowni. Mój forek z pewności nie ma makasymalej momentu przy 2800 jak podaje producet, drugi oddech łapie powyżej 3,500 rpm. zobaczymy co hamownia powie :D

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

pytałem i powiedzieli, że był inny subarak i też tak miał. Pytałem speców na NissaPowerTeam i stwierdzili, że sonda uwalona bo gdyby faktycznie był taki afr to już silnik by dawno już nie żył a ma już 82kkm. Tak czy inaczej na wiosnę pojadę jeszcze raz i przypilnuje tej saondy osobiście, może wypadła albo co innego.

 

sprawdzali temu koledze który miał nowego subaraka i nie miał 230 km. aso silnik mu wymieniło ale tam był kajiś problem partii czy coś takiego.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

katalogowo

320nm i 230KM

 

żadnych modów, całkowita seria, wszystko oem subaru a olej który był to shell 5w40

 

[ Dodano: Nie Lut 15, 2009 7:29 pm ]

gdyby faktycznie był taki afr to już silnik by dawno już nie żył

 

Też tak pomyślałem, aż dziwne że koleś z hamowni podjął decyzje o dalszym pomiarze nawet jeśli wydawało sie oczywiste ze paliwo jest.

 

ciekawy jestem przypadku gdyby afr faktycznie był nie właściwy czy nie powinno to być widoczne na wykresie? Dodatkowo się zastanawiam nad nadmuchem na IC. Chłopacy niczym nie dmuchali. Tak czy inaczej nawet nie ma się kogo kompetentnego dopytać, ew pojechać do kogoś kto faktycznie zna subaraki i pomierzyć

 

Nie wiem czy ktoś na forum faktycznie zna te tematy i mógłby się wypowiedzieć

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...