Skocz do zawartości

Porysowane boczne szyby


potas

Rekomendowane odpowiedzi

tez ogladalem ten odcinek ale jak powiedzial cene za nowa szybe do imprezki to ze stolka spadlem :D masakra!

 

Problem w tym, że do GC coupe w PL nie ma zamienników (jeśli chodzi o boczne). Są w USA, nie wiem jak w UK, pewno też. Oryginały niestety drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z gory przepraszam za odkopanie ale temat wmiare aktualny jest to bez sensu nowy zakladac. Ktos sie orientuje czy wystarczy wymiana samych uchywytow szyby bo uchywt to jest ten filc czy zle rozumuje ?

Stabilizatorow szyby nie ruszac a nowe filce zalozyc i powinno byc ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

kojarzycie ile sztuk tych trzymaczy jest od strony wewnętrznej oraz zewnętrznej w Imprezie z 2004 roku z przodu? Z tego co kojarzę (rewizja z tydzień temu), od wewnątrz są dwa (odkręcałem je i czyściłem) i od zewnątrz myślałem że są 2, ale na szybie wydaje się iż widoczne są 3 ślady wytarcia.

Jak wygląda sytuacja z tyłu?

Edytowane przez vtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie dalej nie wiem lub nie umiem odczytać tego rysunku. Wg niego są dwa (pkt 1 i 2), natomiast wewnętrznych trzymaczy jest jedna sztuka (pkt 14), gdzie wiem że są 2 bo je odkręcałem a znów śladów na szybie wydaje się że są 3 ... w tygodniu będę w Koperka po inną część to sobie sprawdzę ...

Edytowane przez vtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...