Skocz do zawartości

CARFAX


madox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem tu nowy.Poszukuje Subaru Outbacka lub Forestera.Stosunkowo swiezego.Mam w zwiazku z tym pytanie.Czy ktos z szanownych forumowiczow moze pomoc sprawdzic mi auto w carfaxie.Sorrz za pisownie, ale wirus jakis.

Gdyby ktos zechcial pomoc podam VIN, jest to Outback 2007-2008 2.5 benzyna

4S4 BP61C8 87320410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze nie mam zadnej karty.Na allegro chca 20zl za sprawdzenie.Moze jakis forumowicz moze to zrobic.Przeleje na jego konto sume jak z allegro jesli sam ma wykupiony dostep to nie oczekuje ,ze zrobi to za darmo.

 

[ Dodano: Sro Wrz 10, 2008 4:55 pm ]

Tak w ogole to sie boje troche, bo ponoc automat zmienia biegi godzine , silnik 2.5 przez to slaby, radio w innych czestotliwosciach , zawiecha inna , hamulcy brak.

 

[ Dodano: Sro Wrz 10, 2008 4:58 pm ]

A do tego wszystkiego jeszcze malo czesci

Kuba, to auto mnie wyjdzie 60 zarejestrowane , akurat tyle ile moj budzet w tym roku na zmiane.A jeszcze zonie musze zmienic auto.

 

[ Dodano: Sro Wrz 10, 2008 6:07 pm ]

To pomoze ktos z tym carfaxem, bo w koncu kto inny kupi moje Subaru :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemon Prince nie mogę otworzyć tego screena.Pisze , że laduje a po chwili failed :cry: Sorry za kłopot , ale wrzuć to może tutaj , albo wyślij mi na maila albo cóś - tw131@interia.pl.Dzięki jeszcze raz.

 

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 11:01 am ]

Lemon ratuj bo zaraz kupią Subaraka a ja jakoś tak bardzo biegły komputerowiec nie jestem i nie mogę otworzyć tego screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo wielkie stary!!!

Teraz słownik (mój angielski nie jest bardzo dobry) i patrzymy.Na pierwszy rzut oka nie ma tragedii.Wyjechało ze Stanów jak miało 2tys mil , teraz ma 3 tys.

Zaś kobita mi marudzi - a części nie bedzie , a radio nie odbiera , a inne jednostki.Trochę racji ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...