Jump to content

Mapa do Subaru WRX

peszzi
 Share

Recommended Posts

Szukam dobrej i sprawdzonej firmy, która zmapuje mi mojego WRX. [Edycja moderatora]. Chciałbym przede wszystkim zrobić moment (ale też bez przesady), jeżeli chodzi o konie to max. 250. Nie chce za bardzo żyłować auta. Mam wersje amerykańską, zrobiłem wydech (MRT), zdecydowanie się poprawił z dołu, ale wiem ze jest jeszcze duużo miejsca wiec pozostaje mapowanie.

Na tym forum, o ile mnie pamiec nie myli, nie wolno polecac takich firm, bo to przynosi kolosalne straty finansowe firmie Subaru Import Polska :)

Ale zebyc Cie pocieszyc,dobrze mierzysz, a jest jeszcze zdaje sie opcja w postaci [Edycja moderatora] :)

Ale duzo taniej chyba nie bedzie niz w tej firmie na M... ktorej nazwy tez zdaje sie juz nie wolno tutaj wymieniac ;)

Pozdrawiam

peszzi, jesteś na świeżo po akceptacji "Regulaminu" forum, a widać, że nie zadałeś sobie trudu przeczytania go... :roll:

Zwracam Ci więc uwagę, że na Twoje pytanie trudno Ci będzie tu znaleźć odpowiedź, bo reklama tak tuningu, jak i firm wykonujących te usługi jest zabroniona. Ponadto na pisanie czegoś takiego:

podobno nie najlepszą mają te swoją mapę. Parę silników już zakończyło swój żywot:)

na Forum SIP również nie ma miejsca, gdyż to stwierdzenie ma bardzo ogólnikowy charakter, a po drugie może być potraktowane jako obraźliwe przez firmę, o której piszesz a SIP, gospodarz forum, nie życzy sobie tutaj takich "przepychanek".

AMI, Tobie dla odmiany zwracam uwagę na styl wypowiedzi. Albo akceptujesz regulamin, co pozwala Ci tu pisać, albo... :roll: Na razie udzielam Ci ostrzeżenia: wiesz, że działasz niezgodnie z Regulaminem, a mimo tego to robisz...

To nie konie są problemem w wrxie tylko moment, ktory trzeba zaniżyć. Zbyt duży mieli skrzynie. Ja mam 265 km i 36o nm i jak narazie jest wszystko ok. Nic nie padło a auto wyraznie szybsze choc oczywiscie szału nie ma i plecy domagają sie wiecej :mrgreen:

Szukam dobrej i sprawdzonej firmy, która zmapuje mi mojego WRX. [Edycja moderatora]. Chciałbym przede wszystkim zrobić moment (ale też bez przesady), jeżeli chodzi o konie to max. 250. Nie chce za bardzo żyłować auta. Mam wersje amerykańską, zrobiłem wydech (MRT), zdecydowanie się poprawił z dołu, ale wiem ze jest jeszcze duużo miejsca wiec pozostaje mapowanie.

Wpisz sobie w google "tuning subaru" i znajdziesz pewna solidna firme w wielkopolsce :lol:

Tu niestety nie dostaniesz odpowiedzi na to pytanie :cry:

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...