Skocz do zawartości

pukanie przy przyspieszaniu i ciężej chodząca kierownica


gimli2

Rekomendowane odpowiedzi

witam

przez rok czasu miałem spokoj i zaczeło się :( przy przyspieszaniu między 2-3 tys obrotów słychac lekkie głuche popukiwanie, dzwięk pojawia się czasami, wydaje mi sie ze w okolicach prawego przedniego koła. dodatkowo nie wiem czy to jest z tym powiązane czy moze taki bonusik :D od wczoraj kierownica zaczyna chodzic tak jakby z oporami - nie chce sama odbijać, wyczuwalne są opory przy skręcaniu. macie jakies pomysły albo doświadczenia z takimi przypadkami??

dziis wymienie płyn od wspomagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe zeby teraz przegub dopiero poleciał ??

 

bardzo możliwe :roll: , jesli chodzi o opory przy skrecaniu, pewnie podpora / lóżysko amortyzatora :cool: , czy stukot nasila sie na skreconych kołach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie moge stwierdzić czy sie nasila bo to coś jest w fazie "początkowej" :D mysle ze jeszcze z 200 km i bedzie wyraźniej odczuwalne :)

 

[ Dodano: Nie Wrz 07, 2008 4:32 pm ]

zrobiłem dzis 200 km z czego 100 km w terenie więc wiem więcej :cool:

kierownica chodzi coraz cięzej - ma opory :(

stukot nasila się przy kołach skreconych w prawo.

HELP

 

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 1:19 pm ]

wymieniłem podpore/łożysko amortyzatora. dalej to samo. puka przy przyspieszaniu i mocniej przy skręconych kołach. kierownica ma opór po czym idzie normalnie i znowu opór.

macie jakies pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

dobra teraz to przegób zenętrzny naprawde domaga sie wymiany .......moje pytanie bo szperam po necie niekturzy sprzedawcy zaznaczaja że jest to wersja bez ABS inni ze z a jeszcze inni ze pasuje bezproblemowo........

Jak to jest w imprezie 97r z ABS z tego co pamietam koronka ABS jest na piaście nie na przegóbie???

Czy moge brac kazdy jak pasuje do danego roku wersji 2,0 AWD jak wymiary zewnetrzne i cala reszta sie zgadza czy na cos jeszcze musze zwrócic uwage???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...