Skocz do zawartości

STI 2008 -czy wielkość (koła ;)) ma (aż takie) znaczenie ??


PSYCHObójca

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy STI niesie wiele zmian , jedną z nich są większe koła (245/40R18") ... tak mnie to zastanawia jaka byłaby różnica czasowa jakby postawić to auto na takich samych oponach (np. R888) w rozmiarze 17' i 18" ... czy ta różnica w czasie warta byłaby tych dodatkowych 600 złotych przy każdej wymianie opon ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI 2008 na seryjnej oponie 245/40/18" vs. STI 2008 na RE070 z poprzedniego modelu 225/45/17

Przejechałem nowym STI około 2000 km w dosc trudnych warunkach ( boczne drogi , gory ) na 17" RE070 i stwierdzam , ze jest zdecydowanie lepiej niż na seryjnych 18 ( ciszej i zdecydowanie lepsza przyczepnośc :idea: )

AK

ps.na zimę załoze równiez wyższą opone czyli 17"....ale na 18"...lepiej auto wyglada..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI 2008 na seryjnej oponie 245/40/18" vs. STI 2008 na RE070 z poprzedniego modelu 225/45/17

Przejechałem nowym STI około 2000 km w dosc trudnych warunkach ( boczne drogi , gory ) na 17" RE070 i stwierdzam , ze jest zdecydowanie lepiej niż na seryjnych 18 ( ciszej i zdecydowanie lepsza przyczepnośc :idea: )

AK

ps.na zimę załoze równiez wyższą opone czyli 17"....ale na 18"...lepiej auto wyglada..... :mrgreen:

 

być moze to kwestia dość słabej seryjnej opony marki Dunlop , poza tym szerokość 245, moim zdaniem to lekka przesada :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa 17 -stek w w nowej imprezie już była poruszana, mnie ciekawi jak sprawują się w niej hamulce, jeśli niespecjalnie, to przy wymianie z wykorzystaniem miejsca jakie daje felga 18-stka nie da się już montować 17-stek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...