Skocz do zawartości

Tor KIELCE TJS - treningi...KIEDY CHCEMY ???


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....napiszcie , kiedy wam bardziej pasuje (znaczy która połowa miesiąca września),trening połączony z mini zawodami "między swoimi"...no i oczywiście małe sprawdzenie furmanek przed Tychami, połączone z treningiem :wink: ....przewidziana nagroda (obiad i butelka)po TJS. :twisted::mrgreen: :cool: .......... :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje kazdy dzien wrzesnia na trening.

 

z zawodow odpadam... boje sie przegranej z fitnesem :mrgreen:

 

Sraty,pierdaty..na siłe chcesz mnie upkorzorzyć............ :mrgreen:

 

Cieszę sie ,że Ci zatwardziali co byli raz,lub wogóle chcą byc......chcemy zrobic naprawde fajna ,pouczającą i.......luzacką impreze,z połączeniem małej rywalizacji(i nauki przy okazji)......

Ja jak zwykle obstawiam tyły !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez się chętnie wybiore :cool:

 

[ Dodano: Sob Wrz 06, 2008 9:18 pm ]

Rozumiem, że mogę wpaść zmieniać Wam koła i czyścić samochód :?: :twisted:

 

świetny pomysł :idea: naprawde nie obraże sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by pasowalo 25tego.

do 15tego jestem na podrozy, ale pozniej why not i mam nadzieje ze tym razem TJS nie skonczy sie dla mnie wydatkami kolo 7k zlotych ;ppp no i walsnie przyjade chyba podryftowac troche bo od ostatneigo TJS latam bez Wisko, tzn pewnie tam jest ale slyszalem kazdy zabek jak sie odrywal ;pp.

Wlasnie mam jeszcze pytanie - mam znajomego ktory chcialby tez wpasc pojezdzic ale jako posiadacz Porshe nie wie czy moze przyjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego ktory chcialby tez wpasc pojezdzic ale jako posiadacz Porshe nie wie czy moze przyjechac.

 

Jasne że tak :idea: pokażemy mu miejsce w szeregu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)trening połączony z mini zawodami (...) przewidziana nagroda (obiad i butelka)

A taki dajmy na to zielony leśnik też może przyjechać :?:

 

PS. Obiecuję, że na butelkę nie będę polował :mrgreen:

 

Każdy jest mile widziany,obojętne od tego jak jeździ i jakie auto posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na TJS można liczyć na fachowy instruktarz,

czy też każdy orze jak może :?:

 

Własciwie, to nie ma tam jakiegoś profesjonalnego instruktora, ale są kierowcy , którzy ogarniają temat jazdy sportowej bardzo dobrze i oni chetnie służa radą. Uwagi samych organizatorów, czyli Waszki i Fitnesa są bardzo cenne. Ja np. dużo się od nich nauczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własciwie, to nie ma tam jakiegoś profesjonalnego instruktora, ale są kierowcy , którzy ogarniają temat jazdy sportowej bardzo dobrze i oni chetnie służa radą. Uwagi samych organizatorów, czyli Waszki i Fitnesa są bardzo cenne. Ja np. dużo się od nich nauczyłem

 

:shock: ............. :lol: .................. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ..........się zaczerwieniłemmmm............... :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Wrz 15, 2008 9:59 am ]

Własciwie, to nie ma tam jakiegoś profesjonalnego instruktora, ale są kierowcy , którzy ogarniają temat jazdy sportowej bardzo dobrze i oni chetnie służa radą. Uwagi samych organizatorów, czyli Waszki i Fitnesa są bardzo cenne. Ja np. dużo się od nich nauczyłem

 

............................ :mrgreen: .........................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...