Jump to content

instrukcja do nowego forestera


urbi_ol
 Share

Recommended Posts

witam!

od 8.08.2008 r jestem posiadaczem nowego forestera zakupionego w sieci dealerskiej w naszym kraju. przy zakupie otrzymałem instrukcję obsługi jedynie w jęz. niemieckim. czy to prawda, że instrukcję otrzymam z centrali pocztą i ile będę musiał na nią czekać? nie chcę przez to sugerować, iż nie jestem w stanie pojąć, jak obsłużyć pojazd, ale czułbym się bardziej usatysfakcjonowany otrzymując ją jednak. poza tym, nigdzie nie mogę znaleźć pełnej specyfikacji dotyczącej rozmiaru felg do forestera (głównie rozstaw śrub i offset). zakupiłem wersję ubogą :( i chciałbym ją doposażyć w fajne alu - a konfiguratory felg, nawet wiodących firm nie posiadają jeszcze w swoim zasobie nowego forka.

andrzej

Link to comment
Share on other sites

poza tym, nigdzie nie mogę znaleźć pełnej specyfikacji dotyczącej rozmiaru felg do forestera (głównie rozstaw śrub i offset).

 

Witam,

rozstaw śrub 5x100. Offset sprawdzę jutro i dam znać. W poprzednim na pewno 48, w obecnym modelu musze się upewnić co by nie skłamać :wink:

 

EDIT: Offset w nowym modelu = ET68 :shock:

Link to comment
Share on other sites

A czy jeżeli jednocześnie kupiłem więcej niż jeden samochód to instrukcja przysługuje jedna czy powiniem dostać do każdego. Jedna właśnie przyszła i nie wiem czy to wszystko.

 

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 12:59 pm ]

Dziękuję za odpowiedz od Działu Technicznego na PW, odpowiedziałem na ten mail przesyłając dodatkowe informacje jedak moja odpowiedz od tygodnia znajduje się w zakładce do wysłania

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...