Skocz do zawartości

instrukcja do nowego forestera


urbi_ol

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

od 8.08.2008 r jestem posiadaczem nowego forestera zakupionego w sieci dealerskiej w naszym kraju. przy zakupie otrzymałem instrukcję obsługi jedynie w jęz. niemieckim. czy to prawda, że instrukcję otrzymam z centrali pocztą i ile będę musiał na nią czekać? nie chcę przez to sugerować, iż nie jestem w stanie pojąć, jak obsłużyć pojazd, ale czułbym się bardziej usatysfakcjonowany otrzymując ją jednak. poza tym, nigdzie nie mogę znaleźć pełnej specyfikacji dotyczącej rozmiaru felg do forestera (głównie rozstaw śrub i offset). zakupiłem wersję ubogą :( i chciałbym ją doposażyć w fajne alu - a konfiguratory felg, nawet wiodących firm nie posiadają jeszcze w swoim zasobie nowego forka.

andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, nigdzie nie mogę znaleźć pełnej specyfikacji dotyczącej rozmiaru felg do forestera (głównie rozstaw śrub i offset).

 

Witam,

rozstaw śrub 5x100. Offset sprawdzę jutro i dam znać. W poprzednim na pewno 48, w obecnym modelu musze się upewnić co by nie skłamać :wink:

 

EDIT: Offset w nowym modelu = ET68 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli jednocześnie kupiłem więcej niż jeden samochód to instrukcja przysługuje jedna czy powiniem dostać do każdego. Jedna właśnie przyszła i nie wiem czy to wszystko.

 

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 12:59 pm ]

Dziękuję za odpowiedz od Działu Technicznego na PW, odpowiedziałem na ten mail przesyłając dodatkowe informacje jedak moja odpowiedz od tygodnia znajduje się w zakładce do wysłania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...