Skocz do zawartości

Xrally , miejsce wybrane


Mareq

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy bedzie musiał podpisac oswiadczenie ze ponosi odpowiedzialnosc za siebie na obiekcie , i ze nie moze sobie roscic pretensji za potecjalne szkody materialne lub na zdrowiu , oczywiscie nie bedzie to dotyczyc ,uszkodzen pojazdu spowdowanych np jakas wielką dziura na torze .

 

To całkowita normalka i pewnie nikt by nie miał problemów z podpisaniem takiego oświadczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kazdy bedzie musiał podpisac oswiadczenie ze ponosi odpowiedzialnosc za siebie na obiekcie , i ze nie moze sobie roscic pretensji za potecjalne szkody materialne lub na zdrowiu , oczywiscie nie bedzie to dotyczyc ,uszkodzen pojazdu spowdowanych np jakas wielką dziura na torze .

 

standard nawet na Słomczynie cos takiego podpisujemy na pojeżdżawkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy bedzie musiał podpisac oswiadczenie ze ponosi odpowiedzialnosc za siebie na obiekcie , i ze nie moze sobie roscic pretensji za potecjalne szkody materialne lub na zdrowiu , oczywiscie nie bedzie to dotyczyc ,uszkodzen pojazdu spowdowanych np jakas wielką dziura na torze .

 

Wiec Panowie sa chetni dalej ???

 

Oczywiście, że tak. Takie oświadczenie zawsze trzeba podpisać!

Moje pytanie jest: kiedy możemy odbyć pierwsze jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy bedzie musiał podpisac oswiadczenie ze ponosi odpowiedzialnosc za siebie na obiekcie , i ze nie moze sobie roscic pretensji za potecjalne szkody materialne lub na zdrowiu , oczywiscie nie bedzie to dotyczyc ,uszkodzen pojazdu spowdowanych np jakas wielką dziura na torze .

 

Wiec Panowie sa chetni dalej ???

 

Oczywiście, że tak. Takie oświadczenie zawsze trzeba podpisać!

Moje pytanie jest: kiedy możemy odbyć pierwsze jazdy?

 

Dla mnie to bedzie wystarczajace zabezpieczenie .

 

w odpowiedzi na pytanie... Nie wiem , zalęzy czy bedzie utwardzana nawierzchnia czy tor bedzie ziemny . Cchiałbym zeby na tor nie bali sie wjechac posiadacze prawie nowych i nowych autek wiec troche nie widzi mi sie nawierzchnia z kamieniami , rowny tor ziemny powinien byc bardziej przyjazny. Zalezy tez od tego ilu sie znajdzie chetnych ,jesli nie bedzie zapotrzebowania to nie warto sie meczyc i ładowac kase.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 10:33 pm ]

a i odrazu napisze ze zdaje sobie sprawe z tego co bedzie sie działo z torem gdzie nawierchnia bedzie utwardzona ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

dawno nic nie pisałem , bo wszystko powli sie posuwa do przodu.

 

Narazie czekam na decyzjie ze srodowiska,

 

najpierw powstanie tor , potem polwoli bedzei powstawac inflastuktura... w ten spób to obeszlismy, zeby nie miec gigantycznych kosztów na starcie. Oczywiscie jesli tor nie nie bedzie na siebie zarabiał to sie wycofujemy i nie pchamy w niepotrzebne koszty.

 

Ze trzy razy sobie to juz odpuszczałem... ale ide

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan może być dobry. Byłem w szoku jak wykorzystywany jest tor w Kielcach :shock:

Terminy na maj :shock:

 

Ciekawy jestem jak sobie daje radę ten szutrowy tor w Mikołajkach ???

 

Może ktoś wie jaką powierzchnię zajmuje tor na Miedzianej Górze ?

 

PS. W pierwszym poście piszesz,że każdy chyba wie coto XRally. Otóż ja dokładnie nie wiem . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. W pierwszym poście piszesz,że każdy chyba wie coto XRally. Otóż ja dokładnie nie wiem

Z tego co kojarzę z CM2, Xrally, jest to wyścig po torze, w któym dwa samochodu startuje się w tym samym momencie, i obydwa mają do przejechania tą samą trasę.

 

 

Ps. W Mikołajkach jest Xrally?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...