Skocz do zawartości

Xrally , miejsce wybrane


Mareq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,organizowałem już klika imprez samochodowych , po zgrzytach z właśćcielami obiektów postanowiłem zmontować swój obiekt.

 

Chyba każdy wiec co to Xrally ,wiec nie będę się rozpisywał

 

Lokalizacja to okolice Lublina, w tym momencie jesteśmy o krok od podpisania umowy o dzierżawę 11ha ziemi w odległości 25 km od Lublina w kierunku na Kraśnik. Jednakże dziś pojawiła się nawa możliwość dzierżawy starego wyschniętego stawu (na plus wały, na minus mniejsza powierzchnia) 10km od Lublina.

 

Nie ukrywamy ze fundusze stanowią spory problem , jednak jest plan!!!

 

Zagrajmy w otwarte karty !!! Aby powstał tor:

1. Musimy zebrać zawodników którzy wystartują w 5 imprezach (klasa 4wd) w roku 2009.

Bez owijania w bawełnę koszt startu w zawodach 150 zł jedna impreza , zapisy muszą być dokonane do dnia 15 stycznia 2009 (tj jest zapłacona zaliczka za udział w pucharze 300zł).

2. Oczywiście będą inne klasy na zasadach jak wyżej.

 

Jeśli zbiorę 50 zawodników ,którzy opłacą zaliczkę i będę pewni to tor powstanie .

 

Szukamy firm które wesprą nas finansowo w zamian za reklamy na torze o rozmiarach 4m x 8m i reklamy na stronie internetowej, na tych samych zasadach szukamy partnerów medialnych.

 

 

UWAGA !!!! W zamiana za pomoc i konkretne podejście do tematu zaoferuję karnety na jazdę w każdy piątek na cały rok w cenie 400zł (oczywiście w dosłownym znaczeniu, święta itp.) .

Dodatkowo dla nie posiadających karnetów koszt wjazdu na tor to 100zł za 5h. (min 5 aut)

 

Info o torze!!!

Będzie zrobiony tak by można było jeździć seryjnymi autkami bez uszkodzeń.

 

Tak wiec czekam na wasz odzew.

 

Pozdrawiam

Marek 607048812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też jestem chętny, moge partycypowac w jakiś tam kosztach w zamian jak mówisz za reklame czy karnet, mam nawet klienta co by z góry zapłacił za cały rok lub dwa :mrgreen: byle by mógł sobie przyjechac kiedy mu sie zachce :twisted: . Ale musi być jakiś plan, opis rysunek, nawierchnia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy o PZM tor ma byc jak najbardziej oficjalny!!!

 

Zanim dojdzie do jakich kolwiek wpłat czy wspołracy okreslimy w ktorym mijescu powstanie tor i przedstawimy profi project . Na chwilę obecną jestesmy przy powierzchni 11ha 25 km od Lublina , jesli tam bedzie to mamy wstepny/prowizoryczny!! rysunek rozmieszczenia trasy ,co do nawierzchni to bedzie na początku ziemna,

 

probnysf7.th.jpg

 

[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 10:17 pm ]

ja się dorzucę żeby koledzy mogli pojeździć a ja żebym mógł posłuchać i popatrzeć :) Dobrze rozumiem, że potrzebujesz przynajmniej 50 zawodników gotowych wyłożyć (5 x 150)PLN w 2009 roku?

 

w jakims stopniu tak , ale bardziej zalezy na tym zebym mogł zrobic harmonogram imprez (z pewnymi zawodnikami) tak zeby miec konkrtety podczas rozmowów o sponsoring i wspólprace medialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim wszyscy się podniecą za bardzo, radziłbym sprawdzić dokładnie jakie wymagania prawne są stawiane tego typu przedsięwzięciom. Jeśli można po prostu zaorać i jeździć to fajnie, ale jest to obiekt sportowy, typu szkolnego boiska, na które projekty się robi.

 

[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 10:20 pm ]

Myślimy o PZM tor ma byc jak najbardziej oficjalny!!!

 

Zanim dojdzie do jakich kolwiek wpłat czy wspołracy okreslimy w ktorym mijescu powstanie tor i przedstawimy profi project . Na chwilę obecną jestesmy przy powierzchni 11ha 25 km od Lublina , jesli tam bedzie to mamy wstepny/prowizoryczny!! rysunek rozmieszczenia trasy ,co do nawierzchni to bedzie na początku ziemna,

 

jeśli ma być "profi projekt" to mogę coś pomóc w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zaplecza to bedzie dość dobrze zorganizwoane , ponieważ w planach jest grilownia , toalety tak zeby było mozna organizować jakies imprezy intergracyjne itp. chaciłbym zrobic utwardzony park maszyn ,

bandy beda w miejscach gdzie moze dosc do potencjalnego crashu i oponki. Szerokośc toru jazdy od 8m do 11m .

 

[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 10:35 pm ]

Wszystko zalezy od funduszu jaki uda mi sie zgromadzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny i godny pochwały, na razie się nie deklaruję na starty bo jednak Lublin do hektary ode mnie ale nie wykluczam wsparcia finansowego, 1 bak paliwa to nie jakaś kosmiczna kasa a może powstać fajny obiekt :grin:

 

 

P.S. dobrze, że już sobie zamówiłem chlapacze Ralliart :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden za wszystkich,wszyscy za jednego...No jasne,że wchodze !!!

Mareq,wiesz ,że ze mna konkretnie i krótko....Pozdro. :mrgreen: :cool: :!:

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 4:08 pm ]

Tylko żeby ci ,co dużo mówią i pisza TU nagle nie zmyli sie jak cos do czegos dojdzie......a dużo Tu takich :evil::evil::evil: . .......Mareq,licz sie z tym....ale są i PEWNIAKI ,Leszczyna ,Fitnesy :mrgreen: ...........pozdro.działaj,pamietasz co mowiłem na torze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis byłem oglądać stary staw , hm miejsce bajeczne ,piekna okolica .

Myslę jak to zagospodarowac .

 

Fajnie ze są juz chetni na reklamę i na zawody ,jednak chce poinformawac ze do momentu gdy sprawie nie nadamy prawnego toku i nie zostnie przedstawiony project toru nie przyjmiemy zadnych pieniedzy .Wiec tak ,bedzie ziema , bedzie podstawa prawna i project toru bedziemy sprzedawac karnety i reklamy. To nie zanczy ze nie mozna pisac w sprawie wspołracy itp.

 

Tak wygląda z góry !!!

 

stawtc6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jestem z Olsztyna, mamy tu dwa podobne obiekty, jeden we wsi Frączki, a drugi w Giedajtach (Bogdana Ludwiczaka). Sa tam rozgrywane szutrowe mistrzostwa okręgu pod egidą PZM, oraz sporadycznie służą jako OS-y w rajdach, z roku na rok spada frekwencja bo wzrastają wymogi techniczne, klatki, kombinezony, kaski, gaśnice itd, wszystko co weźmie w swoje łapy tzw związek motorowy umiera śmiercią naturalną. Jak zorganizujesz cokolwiek poza pzm, narażasz uczestników należących do wyżej wspomnianej organizacji na dyskwalifikację ze wzgledu na udział w ,,dzikiej" imprezie...Jeździłem kupę lat w tzw. Autocrossie w Niemczech, odpowiednik Rallycrossu, tylko bez asfaltu, sam szuter. Odbiór techniczny robiony przez kogoś kto to robi lata i wie czy klatka samoróbka wytrzyma dacha czy nie...sport dla ludzi, bez manii wielkości organizatorów i szykan wobec zawodników, jak patrzę na BT na polskich rajdach czy RC to mi się wydaje, że to wszystko jest dla organizatorów a nie dla zawodników, a najlepiej żeby rajdu czy wyscigu w ogóle nie było, tylko od razu zakończenie-patrz imprezka....Moja klasa w Niemczech - 12 aut powyżej 2L, z turbinami, 4x4x, jadących naraz po luźnej nawierzchni...bajka...TYLKO DLA DOROSŁYCH....Jestem za stworzeniem prawdziwego sportu w Polsce, bez PZM, bez szykan i nieżyciowych wymogów, bo po co w aucie system gaśniczy, jak co 100m stoi na torze strażak? Możemy pogadać na ten temat, piszcie na emotorsport@onet.eu lub tel.505 555 707

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...