Skocz do zawartości

Stalowe felgi na zimę


lyssy23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mam jasności w temacie więc chciałem zapytać jakie felgi będą pasować do WRX 02 Us spec. Szukam raczej 16",rozstaw śrub 5x100, ale czy średnica otworu centrującego musi być identyczna jak w oryginale czy może być nieco większa? (czy to jest bezpieczne?). Od jakich marek samochodów będą pasować felgi do WRX ? Czy np od Toyoty Avensis po 2003 r 5x100 6,5x16 podejdą?

Czy rozważać opcję felg 15" ? (oczywiście wtedy profil opony odpowiednio wyższy) Jakie ewentualnie szerokości opon wchodzą w grę na zimę?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy średnica otworu centrującego musi być identyczna jak w oryginale czy może być nieco większa?
musi byc identyczna 56,1 mm . Po co kombinujesz z innymi felgami, skoro można kupić do Subaru, naprawde nie moge pojąć takich kombinacji :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos widział stalowe 16 do subaru???? Ja juz szukam z 2 tygodnie i nic :(((

ps mowa o klasyku ....same VW tojki itp ...po ostatniej zimie z alu to mi tylko 2 szt zostały:(((

 

Oczywiscie są, nawet chyba komplet mam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiscie są, nawet chyba komplet mam :cool:

 

no to czekamy na cene ...

 

ja tez muszę jakieś felgi na zimę naruchac, bo będę w pl na święta,i chce oddać swoje do regeneracji ... Nie chce wydawca 1000 tys zl na felgi na których pojezdże 5 dni! jak ktoś ma jakieś blaszaki bądź coś za cene pasztetu najlepiej z gumami to niech sie odezwie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...