Skocz do zawartości

SKRADZIONO SUBARU IMPREZA WRX


ukiman

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę Buffy'ego ...

 

Dziś w nocy w Mogilanach skradziono srebrnego WRXa (teardrop) - srebrny, przyciemnione szyby, wydech Blitz.

Auto często parkowane na Karmelickiej w Krakowie.

 

Za chwile mam mieć numer rejestracyjny, uzupełnie wtedy wpis.

 

:???:

 

KR 384AN

 

:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurczę nie fajnie, coś dużo Subaraków ostatnio ginie :evil:
Kurde w Dubaju jak na chwilkę do sklepu wychodziłem to mogłem włączone auto zostawić, żeby klima cały czas chodziła. Dowód rejestracyjny miał swoje stałe miejsce w schowku nad radiem.....

 

Chyba trzeba zmienić przyzwyczajenia...... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester w Polsce to raczej nie przejdzie,
Taaa......

 

Już widzę jak na światłach gość wysiada z zapalonego Ferrari, zostawia otwarte drzwi i idzie oglądać coś przy aucie......

 

Podejrzewam, że na takie zaproszenie dużo chętnych by się od razu znalazło....

No, ale cóż takie są nasze realia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakaś masakra, złodziejstwo na Subaraki się przerzuciło :/ Ostatnio jechało za mną 5 łysych typków w starym Oplu Corsie, gość na CB mnie ostrzegł, żebym na nich uważał i miał racje. Wszędzie gdzie skręciłem, oni za mną. Nie wyglądali na takich co jeździli za mną tylko po to, aby popatrzeć i posłuchać subaru.... Dopiero, jak wyleciałem z miasta, specjalnie wjechałem na dobrze znaną mi drogę szutrową i zacząłem deptać zdrowo, to wtedy mi zniknęli....

Strach się bać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakaś masakra, złodziejstwo na Subaraki się przerzuciło :/ Ostatnio jechało za mną 5 łysych typków w starym Oplu Corsie, gość na CB mnie ostrzegł, żebym na nich uważał i miał racje. Wszędzie gdzie skręciłem, oni za mną. Nie wyglądali na takich co jeździli za mną tylko po to, aby popatrzeć i posłuchać subaru.... Dopiero, jak wyleciałem z miasta, specjalnie wjechałem na dobrze znaną mi drogę szutrową i zacząłem deptać zdrowo, to wtedy mi zniknęli....

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba na rynku zwiększył się popyt na części do Subaraków (import aut uszkodzonych?). Szkoda, że owocuje to taką patologią :(

w momencie kiedy kupowałem swoje subaru (4 lata temu) wpisując na Allegro hasło "subaru" znajdowało dokładnie jedną stronę przedmiotów! a części używane trzeba było brać "Z kosmosu" jak to ktoś kiedyś ładnie określił, a forum jeszcze nie znałem. Na tym przykładzie za Allegro można dzisiaj ocenić jak zwiększył się popyt i podaż, no i rodzą się patologie :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stalo sie, moje ukochane autko pojechalo sobie!!!!

Najdziwniejsze jest to ze kolo wbil sie do domu zabral dokumety i kluczyki ktore lezaly w kuchni!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja w tym czasie spalem z rodzina pietro wyzej!!!!!

Prawdopodobnie wypchneli auto i pojechali!!!!!!

Powiem wam ze wrazenia nie polecam nikomu!!!!!

 

Jak by ktos cokolwiek widzial slyszal to prosze o kontakt !!!!!!!!!

696-484-658

Uwazajcie na swoje furacze juz po nie do domu wchodza jak spisz!!!!

Policja okresla to haslem "NA SPIOCHA"

Wiec jak spicie to autko moze sobie pojechac w nieznanym kierunku!!!!

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa, mam nadzieje, ze autko jednak sie znajdzie. to naprawde specyficzne samochod ze specyficznymi czesciami. w calosci nie powinno sie sprzedac chyba, ze gdzies na wschod... (tymbardziej, ze ukradli kluczyki i dokumenty) warto monitorowac teraz miejsca gdzie ktos moglby chciec sprzedac czesci :sad:

 

swoja droga zastanawia mnie skad goscie wiedzieli, ze akurat w kuchni sa rzeczy do auta... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...