Skocz do zawartości

Zółta kontrolka


wolff87

Rekomendowane odpowiedzi

wolff87, ustalmy jedną rzecz: czy jesteś pewien, że mówisz o:

 

n14 sti

 

:?:

 

Bo oznaczenie "n14" sugeruje samochód N-grupy, a więc samochód zgodny z homologacją FIA do startów w grupie N, czyli np. to, czym ostatnio powozi Patrick Flodin w RSMP.

 

Dlatego pozwoliłem sobie na żart, że "włącza się ESP", bo w takich wozach ESP nie ma i stąd pytanie wydało mi się lekko niedorzeczne.

 

Jeśli natomiast chodzi Ci o seryjnego STI MY'08, a więc w budzie zbliżonej kształtem do budy N14, radzę zajrzeć do podręcznika użytkownika - jeśli ten objaw nie będzie tam opisany, będzie on oznaczał awarię. Podejrzewam, że jak wyłączasz subarowskie VDC, to to też się może świecić, ale że nie mam STI'08, nie mogę tego stwierdzić z całą pewnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości samochodów, palące się na stałe, oznacza wyłączenie lub awarie układów dbających o trakcje i stabilność

 

Czyli tak, jak pisałem 8).

 

Nie przenoszę jednak do "Technicznego", bo trzeba dać możliwość wypowiedzenia się Działowi Technicznemu :mrgreen:. Domyślam się jednak, że odpowiedź będzie brzmiała: "zapraszamy do wizyty w ASO, w którym mechanik, przy użyciu sprzętu diagnostycznego, określi przyczynę występowania takiego zjawiska".

 

No chyba, że odpowiedź jest widoczna w instrukcji użytkownika :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że odpowiedź jest widoczna w instrukcji użytkownika :twisted: .
Moja jest po Arabsku, ale jak przez nią leciałem to coś tam na ten temat było (chyba).

 

Nie przenoszę jednak do "Technicznego", bo trzeba dać możliwość wypowiedzenia się Działowi Technicznemu :mrgreen: . Domyślam się jednak, że odpowiedź będzie brzmiała: "zapraszamy do wizyty w ASO, w którym mechanik, przy użyciu sprzętu diagnostycznego, określi przyczynę występowania takiego zjawiska".

Wydaje mi się, że użytkownicy forum spokojnie mogą rozwiązać ten 'problem' :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...