Skocz do zawartości

Kolcowanie opon


darek1223

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś z was gdzie można zakolcować opony do tego przeznaczone i ile to może kosztować??

Tu uprzedzam wszystkich praworządnych że wiem że u nas w Polsce nie wolno jeździć na oponach kolcowanych ale już jeździłem sezony na "kolcach" ale zawsze udalo mi się kupić używkę w pięknym stanie z kolcami ze skandynawii ale teraz chce mieć nowe opony i nowe kloce bo tamte zbyt szybko wypadały.

Zatem wiecie gdzie i czy wógóle się ktoś tym zajmue. Najlepiej okolice małopolski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopanem ,kiedyś kolce strzelal ,oczywiście tylko do nowych opon Euro - Gum tel.182012731.

Trzy lata temu płacilem chyba 1,20pln za jeden kolec ,ale to były takie króciutkie "cywilne"kolce ,które wiele nie pomagały w kopnym śniegu ,na lodzie było już troche lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was gdzie można zakolcować opony do tego przeznaczone i ile to może kosztować??

Tu uprzedzam wszystkich praworządnych że wiem że u nas w Polsce nie wolno jeździć na oponach kolcowanych ale już jeździłem sezony na "kolcach" ale zawsze udalo mi się kupić używkę w pięknym stanie z kolcami ze skandynawii ale teraz chce mieć nowe opony i nowe kloce bo tamte zbyt szybko wypadały.

Zatem wiecie gdzie i czy wógóle się ktoś tym zajmue. Najlepiej okolice małopolski :)

 

Kuzaj Sport , ale szczerze wątpie żeby Ci to zrobili :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...