Skocz do zawartości

McRae Gathering - podsumowanie imprezy


T8LEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jan Drop, widze ze nawet udało Ci spotkac Vicki Butler-Henderson; niesamowita z Niej dziewczyna. Czym przyjechała????

 

Byla byla :grin: Przyjechala N-14 ale czy nia smigala po torze to nie wiem bo zobaczylem Ją dopiero jak udzielala wywiadow :roll: Bardzo mila i fajna kobitka :wink:

 

[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 1:15 pm ]

kogii, nie poznaje tego pana ale na 100% przyjechal Colinowa 22b z numerem 000/400 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poznaje tego pana ale na 100% przyjechal Colinowa 22b z numerem 000/400

 

Może to jest odpowiedź:

 

A total of 425 cars were produced, and although only 399 were officially built for Japans domestic market another 26 were assembled for overseas distributors. Colin McRae and his co-drive Nicky Grist received a car each and these were both numbered 000/400. There is also a third car with 000/400 which is the development car owned by David Lapworth, Technical Director at Prodrive.
.

 

Choć D. Lapworth wygląda według mnie inaczej :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, dobra robota !!

 

Imprezka wywarła chyba na nas wszystkich niesamowite wrazenie, kazdy był zaskoczony łacznie z organizatorami rozmiarem tego wszystkiego, Ja do tej chwili jeszcze mysle o tym na okragło, w uszach "boxerski ROAR" i syczenie gwizdków :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Ciekawi mnie czy? kiedy ? i przez kogo ?? zostanie pobity rekord, ktory razem ustanowilismy :roll: ma ktos pomysł ??? :mrgreen:

 

 

A z innej beczki; chłopaki co robicie z naklejkami, boje sie ze jak nie zerwe jej w ciagu nastepnych paru dni to potem bede musiał jechac po masce bziutka :wink:

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......jak wy myslicie??

 

ja zostawiam, az odpadnie :mrgreen: podobnie jeszcze nie mylem prawej dloni odkad usciskalem grabe kilku organizatorow! :wink:

 

:mrgreen:

 

Choć D. Lapworth wygląda według mnie inaczej

 

no, zdecydowanie inaczej :razz: mozna powiedziec,ze troche sie znamy :razz: bo sikalismy razem pod wieza kontrolna w Warwick :mrgreen::mrgreen::mrgreen: David z zona (partnerka? nie wnikam :mrgreen: ) byli obecni podczas ukladania napisu.

 

tu fota z Richardsem (Lapworth nawet mial chyba ta sama koszule w paski i patrzalki na imprezie):

 

da20d6161a.jpg

 

wracajac do pytania kogiiego, to mogl byc Campbell Roy :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koles w kurtce rothmansa byl oblegany przez dziennikarzy, jechal na poczatku konwoju w 22b (chyba colinowej?) - kto to jest?

 

dostalem odpowiedz na to pytanie od Granta (jednego z organizatorow), ale nie jest zbyt wyczerpujaca :razz: :

 

He is now what i regard to be a very good friend of mine and i had the pleasure of seeing his beautiful car all the way down to Banbury in my rear view mirror for the entire journey

 

He comes from Ireland and the car one of the 22b Prototypes marked with the unique 000 plate and was formerly owned by Nicky Grist.

 

Thats really all i am prepared to reveal

 

Thanks

 

Grant

 

A tutaj, jak pan rothmansowy anonim robi mini drifta 22B na mokrym placu miedzy ludzmi :shock:

 

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy zaglada na watek spotkaniowy wiec wrzuce tu tez linka do swoich fotek z imprezy Tutaj

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 9:04 pm ]

Zastanawia mnie czy to maksymalna rozdzielczosc w jakiej sa te fotki na http://www.newspress.co.uk/DAILY_LINKS/ ... 0908pd.htm ?

 

Wiadomo cokolwiek skad moznaby jakiegos printa wysokorozdzielczosciowego kupic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warwick Visitors Book

Written by Andy

Friday, 05 September 2008

With everything that had been going on during the Gathering weekend some of you may not have had the chance to add your message to the Visitors Book that was available. If you send us your message for the McRae family [NOT for the Gathering organisers] we will add it into the book before we hand it over Jimmy.

 

 

 

Email us on " mcraegathering@hotmail.comThis e-mail address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it " with the message subject "Entry for Visitors Book" by Friday 19 September and we will write it into the book for you."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...