Skocz do zawartości

Pomysł na ręczny


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

No i co ja mam teraz zrobić? Dam po pasku off-toperom, to będzie, że się na 4T-Team uwziąłem, nie dam, to będzie, że brak konsekwencji :twisted:.

 

Udzielam Wam niniejszym ostrzeżenia przed ostrzeżeniem za off-top w "Technicznym" :twisted:.

 

[EDIT] Dostałem zgłoszenie dotyczące tego off-topa od osoby ukaranej paskiem, która nie otrzymała ostrzeżenia przed ostrzeżeniem. Jako starzy Forumowicze znacie zasady Forum Technicznego i faktycznie trudno jest znaleźć tu dla Was usprawiedliwienie. Dlatego też jestem zmuszony dać po pasku, natomiast APELUJĘ o nietraktowanie tego jako retorsji pod adresem firmy, którą reprezentujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dziś byłem w Kielcach nic nie kombinowałem z zawieszeniem, te same kąty negatywy itd. tylko seryjna opona, i robiłęm co chciałem , obracałem sie w lewo , prawo, nawet na nowym przyczepnym asfalcie :roll: . Jak widac opcja brak ręcznego jest tylko w przypadku slicka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko seryjna opona, i robiłęm co chciałem , obracałem sie w lewo , prawo, nawet na nowym przyczepnym asfalcie

 

A nie mówiłem? :mrgreen:

 

Edwin - poza tym ja nie jeżdżę tak szybko, jak Ty, natomiast wszelkie próby - tak te udane, jak i te mniej udane :mrgreen: - zrobienia nawrotu na łapie zadziałały bez problemu. Dodam też, że np. na Monte Calvarii obserwowałem STI z seryjnymi ręcznymi nawracające na próbie na targu (między latarniami) i nie widziałem, by miały z tym większe problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...