Skocz do zawartości

dla niezdecydowanych: NIE KUPUJCIE SUBARU!


wodecki

Rekomendowane odpowiedzi

Sam przerabiałem temat ściągania części do mojego ś.p. XT które płynęły z Kraju Przekwitłej Wiśni około 8 tygodni.(!) Dramat - dla mnie nie akceptowalne. Jendak, gdy jakiś miły ^%&!$#! stał się nieproszonym własicielem mojego XTka kradnąc mi go w Krakowie, zacząłem szukać samochodu. TDi, CDI, JTD i inne takie - rozważałem samochody totalnie od siebie różne. Konkluzja jest jednak dość miła - stąd mój powrót na forum - we wtorek wrócę do domu WRXem. I nie ma znaczenia spalanie, brak miliona miłych zabawek elektronicznych (czujniki deczu, sreszczu i czegośtam). Wystarczy mi banan na gębie gdy przekręcam kluczyk i wrzucam jedynkę. Sprawa jest prosta - kocha się bezgranicznie albo wcale. Bezkrytycznie. Pzdr.

 

Prosimy same takie posty na forum 8).

 

PS Już wiem, co będzie wydrukowane w kolejnym numerze "Plejad" w dziale "z życia forum" :cool:. Tylko to: "^%&!$#!" trzeba będzie zastąpić jakimś "zły człowiek", czy jakoś tak :mrgreen:.

 

Może "Gagatek, Ladaco, Urwipołć" ?

 

P.S. Tantiemy za cytaty proszę na prywatne konto... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najbardziej dziwi wycie czrgoś dokładnie przy 110 km/h.

O.. tez takie cos mam. Gdzies w dosc waskim zakresie predkosci (gdzies miedzy 120 a 130) zaczyna cos wyc, ale tylko przy wcisnietym gazie (niekoniecznie przyspieszajac). Jak tylko sie pusci gaz, albo wysprzegli, to przestaje wyc. Tak to u ciebie wyglada?

 

Kolego,

 

Diagnoza wykonana (ASO), pada łożysko w tylnym moście. Zalanie nieco innego (lepszego) oleju lekko wycisza. Wkrótce będę znał koszty takiej operacji

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma znaczenia spalanie, brak miliona miłych zabawek elektronicznych (czujniki deczu, sreszczu i czegośtam). Wystarczy mi banan na gębie gdy przekręcam kluczyk i wrzucam jedynkę. Sprawa jest prosta - kocha się bezgranicznie albo wcale. Bezkrytycznie. Pzdr.

 

Klimat jak na forum alfy prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma znaczenia spalanie, brak miliona miłych zabawek elektronicznych (czujniki deczu, sreszczu i czegośtam). Wystarczy mi banan na gębie gdy przekręcam kluczyk i wrzucam jedynkę. Sprawa jest prosta - kocha się bezgranicznie albo wcale. Bezkrytycznie. Pzdr.

 

Klimat jak na forum alfy prawie

 

Klimat jak na forum z wyjątkowymi samochodami - jak miałem Camaro 5.7 V8 to też chodziłem do garażu odpalić, posłuchać i posiedzieć :P podobnie mam z imprezą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

as1313 napisał/a:

to wolnossak w A/T ale dźwięk bokserka. Jak będzie wydech to zapewne remap zrobię.

 

 

A to sie nie wyklucza?

 

Chodziło mi o nowy program ECU albo jakieś SMT ale w tym temacie to nie bardzo jestem obeznany więc sam nie wiem. Zdaję sobie sprawę, że w wolnossących silnikach to nie wiele daję ale kiedyś czytałem na jakimś zagranicznym forum, że robili ludzie tak CAI + wydech + jakieś strojenie. Nie mogę tylko teraz znaleźć tej strony jak to dokładnie było.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...