Skocz do zawartości

EGT by Stewart Warner


Grzesiek_67

Rekomendowane odpowiedzi

Jest problem,

mam wskażnik EGT z termoparą (jak w temacie wątku) i se wszystko elegancko działało przez 6 miesiący aż tu panie nagle jest tak :

- wcisnę mocniej gaz wskazania EGT spadają do zera (czytaj 300' C, bo to pierwsza skala na wskażniku) ,

- odpuszczę gaz i powolutku dodaję wskazania prawidłowe, jak znowu przybutuje to znowu wskazania EGT spadają do zera.

 

I teraz czas na pytania :

1. wysiadł wskażnik ,

2. wysiadła termopara,

3. 1+2 ,

4. gdzie to sprawdzić (Warszawa i okolice) ? Jeżeli nie ASO proszę info na priv.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było tak samo (2 miesiące 5kkm) po czym wszysto zaczeło działać ok na jakiś tydzień aż zdechło całkowicie nic nie sprawdzałem wywaliłem i kupiłem greddy działa już 52kkm lub jak kto woli 14 miesięcy

 

Znaczy się nie ma to jak markowe, pasztetowe budziki. :twisted:

 

No nic, pomidor kosztowały to i pomidor warte, trza będzie w coś przyzwoitego przyinweścić - teraz defi wraz z centralką w ultra pasztetowej cenie (2300 PLN :shock: ) to trza będzie :cool:

 

Pozdrawiam i dzięki za informacje

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu u mnie bylo to samo (gdzies tu opisywalem) - okazalo sie ze masa z alternatora uciekla (sruba po ktorej alternator masuje do silnika, byla brudna i nie przewodzila) :roll: zamiast ladowac 14.1 V ladowal 12V i zegar zaczal wariowac - sprawdz to bo zegar to pikus - aku zabijesz jezeli to to, albo co jeszcze - ja zabilem aku przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...