Jump to content

gdzie kupie uchwyt na telefon (outback)

cardash
 Share

Recommended Posts

Masz dobrą furę więc zdecydowanie doradzam zestaw głośnomówiący oparty na bluetooth. Znam kilka osób które zapomniały w samochodzie telefonu na jakimś uchwycie i już nie mają telefonu i szyby. Polecam CK 7W do Nokii i innych cena około 400 PLN z montażem. Mam już w drugim samochodzie i zero problemów złącznością. :lol:

Outback chyba nie różni się w środku od Legacy - więc np. tu:

http://www.uchwyty-samochodowe.pl/subar ... p-739.html

Ja z tego co pamiętam mam właśnie od nich konsolę do WRXa - jedyny minus, że deklarowany montaż "bez wiercenia otworów" wymaga użycia lepszej taśmy samoprzylepnej niż jest w komplecie (ew. jednak wkręcenia jednej śruby).

Aha - jak będziesz montował do tego uchwyt to zapomnij o tym, że uda Ci się go przykręcić bez wcześniejszego nawiercenia otworu pod śrubę. Ja mam uchwyt Nokii i teoretycznie w komplecie jest ostro zakończony wkręt (tak żeby dało się go łatwo wkręcić w np. deskę rozdzielczą). Jednak materiał jest na tyle gruby, że za nic to się nie uda - trzeba najpierw nawiercić ciut mniejszy otwór i dopiero wkręcać tą śrubę z zestawu.

Ten sam uchwyt znalazlem na ebay`u.

Sluszna uwaga z montazem. Poprzednio tez mocno sie nameczylem z wkreceniem "tej srubki" od uchytu nokii w innym aucie.

Mowisz ze jakosc wykonania nie gryzie sie z wnetrzem auta? :)

cardash, jakość ok (jak na masówkę). Tym bardziej, że wnętrze WRXa jest czarno-szare więc czarny uchwyt na pewno nie gryzie się z kolorystyką.

Oczywiście najlepiej jest podjechać do gości którzy robią zabudowę audio - na pewno dorobią konsolę taką jak będziesz chciał (łącznie z obszyciem skórą w wybranym kolorze) tyle, że dla mnie to przerost formy nad treścią (czytaj: zbyt drogie rozwiązanie - poniżej 3-4 stówek [jak nie lepiej] pewnie nikt tego nie zrobi [na zadowalającym poziomie]).

Polecam CK 7W do Nokii
ale musze miec telefon przed oczami

Kup sobie CK-15W i po kłopocie.

Miałem w poprzednim OBK CK-7w i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jakośc dźwieku (potwierdzają to również rozmówcy) jest o wiele lepsza w 15ce :)

EDIT: Nie rozumiem sesu wiercenia w aucie w dobie telefonów z BT :roll:

Też myślałem o CK 15W ale własnie chciałem aby nic nie było widać wewnątrz. No własnie po co wymyślono tego BT ? Takie uchwyty to wg mnie dawały wygląd lekko biznesowy ale kilka lat temu teraz trącą z lekka "wiochą" no ale to jest mój prywatny pogląd. :?:

slawku, ciekawa obserwacja :)

ale wiocha to traca przyklejone na sline do okna zestawy do nawigacji,

ja na tym uchwycie wieszam telefon, nie grzebie po kieszeniach zeby zobaczyc kto dzwoni itd. gadam przez BT a na ekranie widze gdzie jade, schludnie i czysto.

to tez zalezy jaki telefon tam wieszasz i po co, zeby powiesic mikroskopijna motorole to chyba tylko po to zeby jej nie zgniesc jak gdzies wpadnie :)

ale zawsze mozna powiedziec... kup nokie 500 cos tam ma BT i nawigacje :)

jak to mowia jeden lubi ogorki.. bla bla

pozdr i dzieki za info

zdecydowanie doradzam zestaw głośnomówiący oparty na bluetooth

Widzę, że jeszcze nigdy nie zadzwoniła do Ciebie kochanka jak jechałeś z żoną :mrgreen:

Są jeszcze różne dzwonki przypisywane różnym osobom no i odrobina refleksu kierownika aby takie połączenie odrzucić. :mrgreen::mrgreen:

Są jeszcze różne dzwonki przypisywane różnym osobom no i odrobina refleksu kierownika aby takie połączenie odrzucić.

Jest wiele programów na Symbiana, które rozwiązują te problemy :wink: :mrgreen:

Wszystko się zgadza, ale nie w sytuacji gdy żona wiezie Was po imprezie, jesteście już prawie bez filmu :wink: , dzwoni telefon, automatycznie się łączy, a Wy nawet nie wiecie co się dzieje i skąd dochodzi głos kochanki :mrgreen::mrgreen::mrgreen: