Skocz do zawartości

gdzie kupie uchwyt na telefon (outback)


cardash

Rekomendowane odpowiedzi

witam, gdzie kupie takie cudo? uchwyt na telefon a dokladnie miejsce zeby go przykrecic, ale nie jakies platiskowe byle co tylko takie co wyglada jak czesc auta :)

moze byc czarne ale jasne preferowane. do outback`a 2006.

znalazlem fote w necie:

http://www.kardasz.net/Pliki/C6019618_4.jpg

 

pozdr.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dobrą furę więc zdecydowanie doradzam zestaw głośnomówiący oparty na bluetooth. Znam kilka osób które zapomniały w samochodzie telefonu na jakimś uchwycie i już nie mają telefonu i szyby. Polecam CK 7W do Nokii i innych cena około 400 PLN z montażem. Mam już w drugim samochodzie i zero problemów złącznością. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outback chyba nie różni się w środku od Legacy - więc np. tu:

http://www.uchwyty-samochodowe.pl/subar ... p-739.html

 

Ja z tego co pamiętam mam właśnie od nich konsolę do WRXa - jedyny minus, że deklarowany montaż "bez wiercenia otworów" wymaga użycia lepszej taśmy samoprzylepnej niż jest w komplecie (ew. jednak wkręcenia jednej śruby).

 

Aha - jak będziesz montował do tego uchwyt to zapomnij o tym, że uda Ci się go przykręcić bez wcześniejszego nawiercenia otworu pod śrubę. Ja mam uchwyt Nokii i teoretycznie w komplecie jest ostro zakończony wkręt (tak żeby dało się go łatwo wkręcić w np. deskę rozdzielczą). Jednak materiał jest na tyle gruby, że za nic to się nie uda - trzeba najpierw nawiercić ciut mniejszy otwór i dopiero wkręcać tą śrubę z zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardash, jakość ok (jak na masówkę). Tym bardziej, że wnętrze WRXa jest czarno-szare więc czarny uchwyt na pewno nie gryzie się z kolorystyką.

 

Oczywiście najlepiej jest podjechać do gości którzy robią zabudowę audio - na pewno dorobią konsolę taką jak będziesz chciał (łącznie z obszyciem skórą w wybranym kolorze) tyle, że dla mnie to przerost formy nad treścią (czytaj: zbyt drogie rozwiązanie - poniżej 3-4 stówek [jak nie lepiej] pewnie nikt tego nie zrobi [na zadowalającym poziomie]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam CK 7W do Nokii
ale musze miec telefon przed oczami

Kup sobie CK-15W i po kłopocie.

Miałem w poprzednim OBK CK-7w i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jakośc dźwieku (potwierdzają to również rozmówcy) jest o wiele lepsza w 15ce :)

EDIT: Nie rozumiem sesu wiercenia w aucie w dobie telefonów z BT :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o CK 15W ale własnie chciałem aby nic nie było widać wewnątrz. No własnie po co wymyślono tego BT ? Takie uchwyty to wg mnie dawały wygląd lekko biznesowy ale kilka lat temu teraz trącą z lekka "wiochą" no ale to jest mój prywatny pogląd. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawku, ciekawa obserwacja :)

ale wiocha to traca przyklejone na sline do okna zestawy do nawigacji,

ja na tym uchwycie wieszam telefon, nie grzebie po kieszeniach zeby zobaczyc kto dzwoni itd. gadam przez BT a na ekranie widze gdzie jade, schludnie i czysto.

to tez zalezy jaki telefon tam wieszasz i po co, zeby powiesic mikroskopijna motorole to chyba tylko po to zeby jej nie zgniesc jak gdzies wpadnie :)

 

ale zawsze mozna powiedziec... kup nokie 500 cos tam ma BT i nawigacje :)

jak to mowia jeden lubi ogorki.. bla bla

pozdr i dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie doradzam zestaw głośnomówiący oparty na bluetooth

 

Widzę, że jeszcze nigdy nie zadzwoniła do Ciebie kochanka jak jechałeś z żoną :mrgreen:

Są jeszcze różne dzwonki przypisywane różnym osobom no i odrobina refleksu kierownika aby takie połączenie odrzucić. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...