Skocz do zawartości

Cieknąca klima?


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Powczorajszej jeździe po lesie wyciekło mi z wężyka z klimy z 200 ml cieczy. Wyciekło oczywiście kiedy postawiłem samochód pod domem. Czy to normalne? (zupełnie przypadkowo to zauważyłem, schylająć się pod samochód, myślałem, że to woda ścieka po przejechanej kałuży) Nigdy wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Rozumiem, że to jest wąż od klimy? Taki wężyk o średnicy chyba z 2 cm, jakieś 40 cm o prawego koła. Widać go po otworzeniu klapy. Nie mam fotki. Jazda była powoli po błocie i małej wodzie, trochę upaprałem podwozie po bokach. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak było, temp. niska porównywalna do temp. od klimy i duża wilgotność, klima na max chłodzenia. Trochę kicha bo w garażu robią się kałuże :-)
to nie tylko urok subaru. każde auto wyposażone w klime, ma wężyk, którym odprowadzana jest woda (to samo dotyczy klimatyztorów przenośnych i stałych montowanych np. w biurach). zawsze jest gdzieś rurka, czasami jej nie widać i nikt nie wie, że tam sobie kap kap... mi się zdarzyło już kilka razy, że ktoś na światłach mówił: Panie! leci Panu coś pod autem! benzyna?!? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...