Skocz do zawartości

subarakami na rybitwy==>rajdy 1/4 mili czwartek 28.08.200


lubara

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proponuje sie ustawic i wybrac na rajdy na rybitwy...dla nie wtajemniczonych chlopaki scigaja sie tam na 1/4 mili autka ciekawe fajny klimacik takie za szybcy za wsciekli w PL wykonaniu:) proponuje sie ustawic pod plazza w krk o 20:30 w czwartek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tydzien w czwartek w piatek po 21 zjezdza sie spora grupa ludzi... slk a5 lancerek sie pojawia audiki 5 6 8 bmki tez roze auta na niektore mozna oko zawiesic i probuja swoje sily ...poza tym chlopaki bmkami kreca sie do wystrzalu opon prezentuja swoje naglosnienie czasami duzo ludzi fajny klimat jest na co popatrzec nikt nie mowi ze trzeba brac udzial poprostu przejechac i popatrzec no a jak ktos bedzie chcial...czemu nie .legalne nie jest ale co tydzien sie spotyka tam sporo osob tak 100-200..moze wiecej ..legalne nie jest policja przyjezdza po jakims czasie i staja z boku i impreza sie konczy dla obserwatorow bez konsekwencji no a dla aktywnych na 1/4 no inna bajka tak czy siak nie ma sie czego bac.. mandaty dla tych ktorzy akurat jada! inny wieczor nudny na pewno nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tydzien w czwartek w piatek po 21 zjezdza sie spora grupa ludzi... slk a5 lancerek sie pojawia audiki 5 6 8 bmki tez roze auta na niektore mozna oko zawiesic i probuja swoje sily ...poza tym chlopaki bmkami kreca sie do wystrzalu opon prezentuja swoje naglosnienie czasami duzo ludzi fajny klimat jest na co popatrzec nikt nie mowi ze trzeba brac udzial poprostu przejechac i popatrzec no a jak ktos bedzie chcial...czemu nie .legalne nie jest ale co tydzien sie spotyka tam sporo osob tak 100-200..moze wiecej ..legalne nie jest policja przyjezdza po jakims czasie i staja z boku i impreza sie konczy dla obserwatorow bez konsekwencji no a dla aktywnych na 1/4 no inna bajka tak czy siak nie ma sie czego bac.. mandaty dla tych ktorzy akurat jada! inny wieczor nudny na pewno nie bedzie

 

Wiesz co to sa przecinki? Wez sie ogarnij bo nie da rady tego czytac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tydzien w czwartek w piatek po 21 zjezdza sie spora grupa ludzi... slk a5 lancerek sie pojawia audiki 5 6 8 bmki tez roze auta na niektore mozna oko zawiesic i probuja swoje sily ...poza tym chlopaki bmkami kreca sie do wystrzalu opon prezentuja swoje naglosnienie czasami duzo ludzi fajny klimat jest na co popatrzec nikt nie mowi ze trzeba brac udzial poprostu przejechac i popatrzec no a jak ktos bedzie chcial...czemu nie .legalne nie jest ale co tydzien sie spotyka tam sporo osob tak 100-200..moze wiecej ..legalne nie jest policja przyjezdza po jakims czasie i staja z boku i impreza sie konczy dla obserwatorow bez konsekwencji no a dla aktywnych na 1/4 no inna bajka tak czy siak nie ma sie czego bac.. mandaty dla tych ktorzy akurat jada! inny wieczor nudny na pewno nie bedzie

 

Wiesz co to sa przecinki? Wez sie ogarnij bo nie da rady tego czytac :mrgreen:

 

Przecinki są dla leszczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubara! Większość z Krakusów była na "rajdach" odbywających się m.in. na Rybitwach...prawda? :wink:

Ja byłem 2-3 razy oglądać to zjawisko i ani atmosfera, ani formuła mnie nie ...oczarowała. Może już stary jestem (34 lata), ale uważam, że są ciekawsze imprezy i miejsca do jazdy Subaru :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 2-3 razy oglądać to zjawisko i ani atmosfera, ani formuła mnie nie ...oczarowała. Może już stary jestem (34 lata), ale uważam, że są ciekawsze imprezy i miejsca do jazdy Subaru

 

Alex masz racje, roznica jest tylko taka ze w piatek jest cholota i duzo dresów w e30.. a w czwartki czasem jest "lepsza ekipa" ale jak juz napisaleś subaru mozna w lepszy sposob wykorzystac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rajd? Na Rybitwy?

 

 

UMARŁEM!!!! :lol: :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Kurde chłopak wszystkich na nocne zaprasza a Wy się nabijacie :twisted::mrgreen: :wink: :grin:

 

A na ścigu tez mozna wpaść?? Myślisz że moja mała rakieta znajdzie rywala??

 

Ostatnio u nas na Rybitwach :grin: dwa razy skrzywdziłem chłopca na R6,który też myślał,że ma rakietę :lol:

Jednak 6000 obr + r888 + strzał ze sprzęgła + średnio przyczepna nawierzchnia szybko zniechęciły chłopca do dalszych pojedynków :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...