Skocz do zawartości

Ogłoszenie na stronie subaru.pl


filester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem się zorientować co dzieje się z ogłoszeniami wysyłanymi w celu publikacji na stronie głównej? Wysłałem swoje w tamtym tygodniu i do dziś cisza :roll:

 

[ Dodano: Czw Cze 19, 2008 11:55 pm ]

Halo. Wszyscy "na górze" wakacje mają? :roll:

 

 

 

 

 

 

 

:wink:

 

[ Dodano: Pon Sie 25, 2008 12:51 am ]

UP. Odświeżam mój problem. Próbowałem wrzucić ogłoszenie sprzedaży Forestera na stronę główną subaru.pl Jak się okazało bezskutecznie. Poszły dwa czy trzy maile z treścią, fotkami mailem i dupa. Prosiłem dopiero o interwencję pumexa. Jak się okazało, nie wrzucą mojego ogłoszenia bo Forek nie jest z SIP. Dziś przeglądam ogłoszenia i widzę również samochody nie pochodzące z SIP, ale jednak one zostały wrzucone. Po raz kolejny widać, że są równi i równiejsi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało, nie wrzucą mojego ogłoszenia bo Forek nie jest z SIP. Dziś przeglądam ogłoszenia i widzę również samochody nie pochodzące z SIP, ale jednak one zostały wrzucone. Po raz kolejny widać, że są równi i równiejsi :evil:

 

Podbiję ci, bo nikt nie zauważy. Scala posty. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeglądam ogłoszenia i widzę również samochody nie pochodzące z SIP, ale jednak one zostały wrzucone. Po raz kolejny widać, że są równi i równiejsi

 

ZTCW, tak jest wtedy, gdy ktoś kupuje nowy wóz w SIP i oddaje w rozliczeniu ten, którego w SIP nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, taka informacje jak przekazales otrzymalem wczesniej od Flippera. Byc moze wczesniej przyjmowano wszystkie ogloszenia - natomiast wypowiedz w zapytaniu o samochod filestera byla taka, ze zamieszczane maja byc juz tylko oferty samochodow z sieci dealerskiej SIP - badz przyjete przez SIP w rozliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzedaje moj aktualny samochod, to znaczy ze kupuje nowy. A gdzie ja niby mam kupic nowy jak nie w SIPie?

 

ale, formalnie rzecz biorąc, jeszcze nowego nie kupiłes, to zdaje się nie masz prawa do sprzedazy starego - kupionego poza SIP? :wink: bo inaczej kazdy by powiedzial, ze chce kupic nowe w SIP jak sprzeda stare (no bo gdzie indziej? :mrgreen: ) i dlatego chce na stronie oficjalnej ogloszenie dac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GREGG, jakoś nie mogę sobie wyobrazić Juniora sprowadzającego wozu z USA, tak że fakt, że kupi (?) wóz w sieci SIP jest tu dość oczywisty. Tak że ma tu zastosowanie zasada "substance over form" :cool:.

 

to moze jeszcze raz sprzedam auto. oraz wychodzi na to, ze mialem duzo szczescia chyba

 

Wóz, którym jeździsz, był kupiony w SIP, tak że nie powinieneś mieć problemu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, luzik. Twój samochód podałem tylko jako jeden z przykładów. Nie wnikam co i gdzie będziesz kupować jak to sprzedasz. Dostałem odmowną odpowiedź zamieszczenia swojego ogłoszenia z uzasadnieniem;

zamieszczane maja byc juz tylko oferty samochodow z sieci dealerskiej SIP - badz przyjete przez SIP w rozliczeniu.
Jeśli tak to zrezygnowałem z zamieszczania ogłoszenia. Przeglądałem sobie jednak ogłoszenia i widzę, że coś jest nie halo (jedni mogą, inni nie), więc oczekuję chociażby wyjaśnień ze strony osób zajmujących się obsługą internetowego komisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze wczesniej przyjmowano wszystkie ogloszenia - natomiast wypowiedz w zapytaniu o samochod filestera byla taka, ze zamieszczane maja byc juz tylko oferty samochodow z sieci dealerskiej SIP - badz przyjete przez SIP w rozliczeniu.

 

Miło byłoby gdyby chociaż przyszła jakaś informacja zwrotna dla autora takiego maila, gość wysyła 4 razy to samo ... i nic - jak do jakiejś garażowej firemki, w której wiadomo że pan Józio nie odbiera i tak maili.

Nie rozumiem tłumaczenia i problemu - w SIP ktoś nie potrafi się zachować i nie ma pojęcia o zasadach korespondencji (firmowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu i tyle, nie rozumiem do czego to wszystko powoli prowadzi... Jako klient SIPu - czesci, serwis, przeglądy, posiadacz drugiej Imprezy zakupionej w UE, nie mogę sobie wystawić na stronie Subaru.pl w autach używanych prywatnego ogłoszenia dot. sprzedaży autka :)

 

Dobrze, ze jeszcze na forum mogę. Ciekawe od kiedy będzie forum tylko dla właścicieli aut z SIPu - stricte, oczywiście konieczna będzie weryfikacja numeru VIN posiadanej Subarki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze jeszcze na forum mogę. Ciekawe od kiedy będzie forum tylko dla właścicieli aut z SIPu - stricte, oczywiście konieczna będzie weryfikacja numeru VIN posiadanej Subarki :mrgreen:

Niedługo nie będziesz mógł pisać na forum, jak nie kupisz auta w sieci SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - to jest dzial z pytaniami do Dyrekcji - zatem skoro pytanie zostalo zadane - to poczekajcie na oficjalna odpowiedz, a nie nakrecajcie sie nawzajem jaki to SIP jest 'be' :twisted: I prosba o skonczenie z OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zasadniczo nie powinno być problemów z umieszczeniem ogłoszenia.

Niemniej powstał problem wynikający z faktu coraz czestszego zamieszczania ogłoszeń przez osoby zajmujące się handlem samochodami ... co jak wiadomo nie jest dozwolone na tym Forum. Nie znam szczegółów Pańskiego przypadku, lecz być może takie właśnie podejrzenie nastąpiło.

Zazwyczaj ogłoszenia są umieszczane za pośrednictwem autoryzowanych dealerów u których zainteresowany planuje zakup, czy też złożył zamówienia na nowy samochód (podobnie miało to miejsce w przypadku Juniora).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie powinno być problemów z umieszczeniem ogłoszenia...

 

Pozdrowienia

 

Czy to oznacza, że gdy za rok/2lata będę sprzedawał Kąąąbi nie będę miał problemów ? Mimo, że następnego nie kupię w SIP-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie powinno być problemów z umieszczeniem ogłoszenia.

Niemniej powstał problem wynikający z faktu coraz czestszego zamieszczania ogłoszeń przez osoby zajmujące się handlem samochodami ... co jak wiadomo nie jest dozwolone na tym Forum. Nie znam szczegółów Pańskiego przypadku, lecz być może takie właśnie podejrzenie nastąpiło.

Zazwyczaj ogłoszenia są umieszczane za pośrednictwem autoryzowanych dealerów u których zainteresowany planuje zakup, czy też złożył zamówienia na nowy samochód (podobnie miało to miejsce w przypadku Juniora).

 

Pozdrowienia

 

Ja na pewno nie handluję samochodami, chcę po prostu sprzedać moją wypieszczoną sztukę :???: . Czy mogę jeszcze raz podesłać maila i jednak liczyć na umieszczenie ogłoszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...