Skocz do zawartości

przekładka silnika 2.5turbo na 2.0


mtal

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy ktos może zrobił taka przekładke?? Mam dwa forestery z 99roku, jeden 2.5turbo w pieknej budzie z padnietym silnikiem, drugi roztrzaskany mechanicznie sprawny.W 2.5turbo brakuje mi jednej głowicy i tłoka mam turbinke i detale. Jest ktos kto założyl do wolnossącego 2.0 turbine z 2.5 ??

jest szansa ze sterownik z 2.5 zagra z tym?

czy most z 2.0 = most z 2.5turbo??

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl silnik 2.5turbo

wersja amerykanska

 

Mylisz się kolego, nie było czegoś takiego jak Forester 2.5 Turbo MY99, nawet w Ameryce. Jeżeli już turbo, to pewnie 2.0 .

 

Jest ktos kto założyl do wolnossącego 2.0 turbine z 2.5 ??

 

Wątpię by ktoś taki się znalazł, ponieważ uturbianie wolnossącego silnika to rzeźba w g... i niema najmniejszego sensu, temat już był poruszany na forum:

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... oss%B1cego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego, nie było czegoś takiego jak Forester 2.5 Turbo MY99, nawet w Ameryce. Jeżeli już turbo, to pewnie 2.0 .

 

W Stanach wersja Turbo pojawiła się dopiero w MY04 i było to oczywiście 2.5XT. Wcześniej jedynym silnikiem dostępnym w US było 2.5N/A

A Forester S/tb nie byl oferowany w US? Tyle, ze to wciaz 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przepraszam rzeczywiscie to jest samoróbka ktoś uturbiał 2.5 wolnossącego i mu nie poszło, bo kilka razy trafiało silnik po remoncie. Właściciel w końcu sprzedał go z nerwów za małe pieniądze a mi chyba tylko pozostale wsadzic tam zwykłe 2.0 chyba ze kupię silnik i skrzynie z s-turbo. Czym jeszcze prócz oczywiscie wiązek i sterownika różni sie wersja wolnossąca od turbo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...