Skocz do zawartości

SKRADZIONY FORESTER 06 WD70665 OKARYNY WARSZAWA OK. 23:15


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Wspolczuje... :???:

spotkac czarnego Forestera wolnossacego w tamtych okolicach (latam Pulawska) to nie problem (w ciagu ostatnich 2 dni widzialem 3 razy)... ale raczej malo realne jest okreslenie czy dany Fores jest skradziony czy nie....

Moze jakies znaki szczegolne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera. Myslałem, że już minęły te czasy

W związku z olbrzymim importem , również z US uszkodzonych samochodów ( w tym Subaru ) potrzebne są części zamienne...kradzione są poprzednie modele Foresterów . Wydaje mi się , że w związku z tym warto postarać się o dodatkowe zabezpieczenia lub monitoring w tych modelach ( For.2.5 T i For. 2.0 ). O kradzieżach innych modeli nie słyszałem.....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi właśnie ukradziono z pod bloku Forestera 06, czarny, wolnossący. Możliwe, że kręci się jeszcze w okolicach Ursynowa. Wszelka pomoc mile widziana, telefon bezpośrednio do niego 514 927 099;

 

Blue, jakieś znaki szczególne? Naklejki, przyciemniane szyby, cokolwiek? Rejestracja też by była pomocna - a nuż cały czas jest na starej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue, jakieś znaki szczególne? Naklejki, przyciemniane szyby, cokolwiek? Rejestracja też by była pomocna - a nuż cały czas jest na starej?

 

Numer jest akurat podany w temacie: WD 70665 (mi to wyglada na numer...)

ale faktycznie jakies znaki szczegolne warto byloby tutaj wymienic.... jakby nie jezdzil na starych blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że w związku z tym warto postarać się o dodatkowe zabezpieczenia lub monitoring w tych modelach ( For.2.5 T i For. 2.0 ). O kradzieżach innych modeli nie słyszałem.....

 

Ciekawe..., Ja natomiast słyszałem o kradzieży wolnossącej imprezy MY08 która tydzień po zakupie jako nówka w salonie znikneła po włamaniu do domu ( Kraków ). Dodam tylko ze gps nic nie pomógł.. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włamaniu do domu ( Kraków ). Dodam tylko ze gps nic nie pomógł..

Mozliwe , widocznie ktos wszystko wiedzial , łacznie z tym gdzie leża kluczyki..... :cool:

AK

ps.ja wiem o 4 for. w wa-wie.......

 

ostatnio znajomej zabrali z podworka auto o 4 15 rano, akrat sie obudzili i gps zablokowal auto po 7 minutach, ale sie nie odnalazlo... takze czasami nic nie pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w nocy z 29 na 30 czerwca. Właśnie kończę postępowanie odszkodowawcze z Generali i przymierzam się do kupna - oczywiście forka - ale już 2,5. Poprzednia buda.

 

Te dodatkowe zabezpieczenia, o których mowa wyżej: czy rzeczywiście warto? Jaka jest ich skuteczność/cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w nocy z 29 na 30 czerwca. Właśnie kończę postępowanie odszkodowawcze z Generali i przymierzam się do kupna - oczywiście forka - ale już 2,5. Poprzednia buda.

 

Te dodatkowe zabezpieczenia, o których mowa wyżej: czy rzeczywiście warto? Jaka jest ich skuteczność/cena?

Wszystkie nowe Subaru od MY08 sa bezpłatnie wyposazone w ISR i na pytanie policji operator systemu moze podac miejsce postoju auta.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowe Subaru od MY08 sa bezpłatnie wyposazone w ISR i na pytanie policji operator systemu moze podac miejsce postoju auta.

AK

Pod warunkiem, ze systemu ISR ktos nie zdemontuje (odbiornika GPS albo nadajnika GSM), nie postawi auta obok zagluszacza GSM, albo zwyczajnie auta nie wsadzi do kontenera z grubymi sciankami.

 

Chyba najlepsze zabezpieczenia, to samorobki (glownie w elektryce auta), o ktorych wie tylko wlasciciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy dodatkowy indywidualny system (samorobka)to plus jedna ochrona wiecej,na odholowanie nie ma macnych to fakt,co do systemow GPS to pracujac dla jednej z firm w PL specjalizujacej sie w przewozie przesylek o podwyzszonym ryzyku,uczestniczelem w montazu systemow GPS do pojazdow.Pierwsze moje spostrzezenie to bledny montaz przez pracownikow tej firmy(bardzo duza i znana firma w PL).Dla mnie malo wyspecjalizawanej osoby w systemach GPS,unieruchomienie takiego systemu zajelo by mi ok max 3 min(oczywiscie bez wiedzy gdzie jest on zamontowany)wiec wyspecjalizowany zlodziej pewnie robi to w sekundy.Montaz jest robiony bezsensownie,gdzie latwiej ,w latwo dostepnych i widocznych miejscach.Wiec nie potrzebne sa zadne zagluszenia,kontenery,itp.Druga sprawa to sam pracownik owej firmy opowiedzial mi ze firma chciala podarowac polcji laptopy z dostepem do strony na ktorej mozna zlokalizowac ich auta,policja odmowila bo nie moze przyjmowac zadnych podarunkow(bo moze ktos ich oskarzyc o lapowkarstwo).Wiec mysle ze dobrze zamotowany system(indywidualnie w kazdym aucie)GPS,moze byc klucze do sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Jak ktoś się przygotował do kradzieży i jest "profesjonalistą" to żadne zabezpieczenie nie pomoże.

Jeżeli natomiast nasz samochód padnie ofiarą amatora, przypadkowego oprycha, który wpadł na pomysł, że "dmuchnie Subarke" to jest szansa, że któreś z zabezpieczeń go zatrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...