Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

Będę miał coś takiego do sprzedania za dwa tygodnie. Jakby ktoś był zainteresowany to pisać na PW.

Koła kupione jako nowe w Subaru w 2016 roku wraz z oponami (to koło OEM Subaru dla BRZ).

17x7, 56.1, ET48, 5x100 ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 20:59, R4RE napisał:

Będę miał coś takiego do sprzedania za dwa tygodnie. Jakby ktoś był zainteresowany to pisać na PW.

Koła kupione jako nowe w Subaru w 2016 roku wraz z oponami (to koło OEM Subaru dla BRZ).

17x7, 56.1, ET48, 5x100 ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

 

Czemu ta fura nie ma tematu? :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hvdy napisał:

 

Czemu ta fura nie ma tematu? :wub:

co tu dużo mówić...

 

zaczęło się od czarnego...póżniej był biały...a teraz jest czerwony :P jedno z moich hobby i dobry sposób na relaks nazywa się LEGACY :D:)

K19DLA1.jpg

summerpackage1.jpg

pdwschPL2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, R4RE napisał:

co tu dużo mówić...

 

zaczęło się od czarnego...póżniej był biały...a teraz jest czerwony :P jedno z moich hobby i dobry sposób na relaks nazywa się LEGACY :D:)

 

 

Każdy z nich zdecydowanie zasługiwał na swój dział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,  szukam i nic nie widze.  Czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest kod lakieru felg użytych w sti GD? Chodzi mi oczywiście o złote, ewentualnie jaki kolor z palety ral wybrać aby uzyskać podobny efekt. 

Nikt nic nie wie? No chyba że to wielka tajemnica :biglol:

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś dysponuje fotami tych felg od Forestera SH lub takich od Imprezy SH na przedliftowym SG (najlepiej srebrnym)? 

Aktualnie mam oryginalne felgi z 2.0 XT 2005 (pierwsze foto), podobają mi się ale też nie obraziłbym się gdyby były nieco większe i wydaje mi sie, że te z imprezy i forka SH moglyby dawac zadawalający efekt :) Jeśli macie inne, rownie dobre propozycje kół z felgami 17 calowymi, które by tu pasowały to też chętnie obejrzę. Z góry dzięki :)

IMG_0042.jpg

impreza_7.jpg

04.jpg

Edytowane przez raveout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eryk napisał:

Impreza ma inny offset 5X, a Forester ma 48 - wiec felgi z imprezy beda bardziej schowane w nadkolach.

 

@Eryk znalazłem coś takiego wczoraj  -  czyli tu są dystanse założone?

58375282_10157016082581153_1196036349124149248_n (1).jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 14:27, raveout napisał:

Czy ktoś dysponuje fotami tych felg od Forestera SH lub takich od Imprezy SH na przedliftowym SG (najlepiej srebrnym)? 

Aktualnie mam oryginalne felgi z 2.0 XT 2005 (pierwsze foto), podobają mi się ale też nie obraziłbym się gdyby były nieco większe i wydaje mi sie, że te z imprezy i forka SH moglyby dawac zadawalający efekt :) Jeśli macie inne, rownie dobre propozycje kół z felgami 17 calowymi, które by tu pasowały to też chętnie obejrzę. Z góry dzięki :)

 

 

04.jpg

 

Czy czasem kolega @aplam13 nie ma takich felg na swoim Forku?

DSC_1034.thumb.JPG.9bfc478ef6eb654907f2b671f9bdc824.JPG

 

 

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dj Brabus napisał:

 

Czy czasem kolega @aplam13 nie ma takich felg na swoim Forku?

DSC_1034.thumb.JPG.9bfc478ef6eb654907f2b671f9bdc824.JPG

 

 

Hejka, trochę inne są bardziej proste ramiona na zdjęciu z SH, aczkolwiek podobne patrząc z boku.

Nie wiem czy mi wolno podlinkować do tematów z zagranicy z forum, jeżeli nie to proszę o poprawę można zerkonąć tu KLIK 1 oraz  tu KLIK 2.

Może coś to komuś pomoże;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, Benek433 napisał:

Hej czy orientuję się ktoś czy  felga  o ET 22 podejdzie do STI 2011 ? czy będzie za bardzo wystawać i  chciałem się upewnić czy otwór centrujący  do STI to 56.1 ?

Podejść to pewnie podejdzie ale na 95% bedzie wystawala poza nadkola z tym et 22. Otwór centrujący się zgadza. Do tego pytania czy zostajesz przy ORI szerokości czy też zmieniasz??!! Czy ruszasz kąty w zawieszeniu czy zostaje ORI. Z tym doborem jest dużo pytań zawsze i kombinowania. 

 

Tak to wygląda u mnie na et 45 i szerokości 8,5 cala. 

_20190423_041712.JPG

_20190423_041646.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tommi1 napisał:

Podejść to pewnie podejdzie ale na 95% bedzie wystawala poza nadkola z tym et 22. Otwór centrujący się zgadza. Do tego pytania czy zostajesz przy ORI szerokości czy też zmieniasz??!! Czy ruszasz kąty w zawieszeniu czy zostaje ORI. Z tym doborem jest dużo pytań zawsze i kombinowania. 

 

Tak to wygląda u mnie na et 45 i szerokości 8,5 cala. 

_20190423_041712.JPG

_20190423_041646.JPG

 

parametry felgi 18x8 ET22/12  i są z lancera więc trzeba pierścień centrujący do subaraka dać . Ogólnie felgi z nastawieniem na tor bo do codziennej jazdy mam oryginalne tylko nie pomyślałem o geometrii zwieszenia bo przy tym ET może byc problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.  Czy felgi 18", 8J ,5x100, et 40 podejdą do forka sg9 ?? Dodam że rota gra o parametrach 18, 7.5J, 5x100, et 48 oparly się o zacisk 4 tłoka z przodu..a niby powinny pasować.. macie może jakieś pomysły na fajne felgi do sg9?? Coś typu jr3, jr11. 

Edytowane przez Pisarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

Forester w domu od 3 tygodni. Chciałbym postawić go wyżej, np. na 17 " i jednocześnie zachować bardziej off - owy  niż drogowy klimat - producent zaleca 16... Jakieś propozycje lub opinie ?

Edytowane przez Przekot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...