Skocz do zawartości

ile oleju w skrzynii Outbacka


luki266

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 10 litrów

Edwin, to troszkę nie do końca tak. 10l (moim zdaniem 9l) wejdzie przy okazji remontu skrzyni (bądź dynamicznej wymiany, którą nie wszyscy jednak zalecają), po "osuszeniu" konwertera.

Przy tradycyjnej wymianie (spuszczenie starego, nalanie nowego oleju) wychodzi około 5-6 litrów oleju. Ten co siedzi w konwerterze nie chce zejść ;-)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 10 litrów

Edwin, to troszkę nie do końca tak. 10l (moim zdaniem 9l) wejdzie przy okazji remontu skrzyni (bądź dynamicznej wymiany, którą nie wszyscy jednak zalecają), po "osuszeniu" konwertera.

Przy tradycyjnej wymianie (spuszczenie starego, nalanie nowego oleju) wychodzi około 5-6 litrów oleju. Ten co siedzi w konwerterze nie chce zejść ;-)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Ale pytał ile wchodzi, więc mu odpowiedziałem że prawie 10l, dokładnie 9,8 l. a czy on on mu zejdzie czy nie , to wiesz............ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

sprawdzasz poziom na zapalonym silniku bagnetem. Bagnet znajduje się po prawej stronie patrząc od przodu samochodu za filtrem powietrza na korpusie skrzyni. Dolewa się chyba przez otwory z boku skrzyni, nie wiem dokładnie, bo wymieniałem w serwisie, ale na pewno koledzy podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...