Jump to content

Awarie i wiejskie pateny na tuning..

qTi
 Share

Recommended Posts

Na innym forum znalazłem ciekawy wątek o fuckup'ach i niezłych patentach. Nie jestem pewnien czy nadaje się do technicznego więc piszę tu :twisted:

Oglądając TO sam nie wiedziałem, czy mam się śmiać czy płakać.. :roll: :wink:

Może ktoś z forumowiczów wykorzysta zgromadzoną tam wiedzę w sowich garażowych pracach ;)

Jeśli podobny temat istnieje (ja nie znalazłem poza "wiejskim tuningiem" ale to chyba nie o tym) to niech jakiś miły MOD przeniesie podepnie.. a temu zrobi klozet

qTi, może jestem naiwny, ale mam nadzieję, że w świecie subaru takiego druciarstwa nie ma i stąd założenie tego wątku może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Ale mogę się mylić.

No chyba, że będą zamieszczane zdjęcia z druciarskich napraw w serwisach poza siecią SIP. Wówczas przykleję ten wątek i to w "Technicznym" :wink: :mrgreen:.

może jestem naiwny, ale mam nadzieję, że w świecie subaru takiego druciarstwa nie ma

też mam taką nadzieję :mrgreen:

A jaki efekt przyniesie wątek.. może żadnego i umrze śmiercią naturalną, a może będzie rozwinięciem cytowanego przeze mnie. Mam tylko nadzieję, że z jak namniejszym udziałem subarek ;)