Jump to content

Felixocywil z skrzynią STI


Felix
 Share

Recommended Posts

Takie mam pytanie nurtujące mnie od chwili wstawienia skrzyni 6MT od STI MY04 . Czy zrzucając biegi w dół lepiej jest dla skrzyni używając między gazu jak np w rajdówce mam most zeszperowany i zrzucam biegi w dół by mi mostu nie blokowało robie miedzy gaz i ładnie wszystko wchodzi . Czy w subaru też takie coś jest mile widziany dla skrzyni ""miedzy gaz""" przy zrzucaniu biegów . Mam nadzieje ze zrozumiecie pytanie ? Jakoś dziś nie idzie mi pisanie :mad:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy dobrze zrozumialem pytanie ale miedzy gaz przy zbijaniu biegow daje tylko plynniejsza zmiane bez szarpania, aby byly jakies wymierne efekty dla skrzni nalezaloby do tego podwojnie wysprzeglac, byla gdzies dyskusja na forumie, poszukaj moze Ci sie pofarci :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jest mile widziany,szczególnie gdy zapinasz pierwszy bieg w jeździe.

 

Waszka u ciebie tez tak fajnie świszcze skrzynia jak by była na prostych ząbkach :mrgreen::mrgreen: takie ciche łiiiiłiiiłiłiiłiiiłiii . :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Waszka u ciebie tez tak fajnie świszcze skrzynia jak by była na prostych ząbkach :mrgreen: :mrgreen: takie ciche łiiiiłiiiłiłiiłiiiłiii . :mrgreen:

 

U mnie tak jest w STi. Tak sobie lekko wyje, 2 mechaników jechało samochodem żaden nie zwrócił uwagi, od jednej osoby słyszałem, że mogą to być łożyska w skrzyni od innej, że ten typ tak ma :mrgreen: Jak jest naprawdę się chyba prędko nie dowiem :razz: :mrgreen:

 

Pozdrawiam,

Karol

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...