Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

pozdrawiam Śmiecha i Michała_ z którym zrobilismy dzisiaj mini spocik w Socho i porównaliśmy my06 z my05 :twisted: Następnie pojechałem na stację celem zapoznania się z konsumpcją i po 40 km nalałem lekko ponad 9 l :shock: :lol: Chyba musze sie oswoić z nowymi poziomami obżarstwa :cool:

beben, a już myślalem, że to Ciebie dzisiaj u mnie na prowincji mijałem. Ale skoro byłeś w Socho to...

Pozdrawiam niebieskiego STI z rejestracją WPR mijanego dzisiaj w Szczytnie. Nie machałem nawet bo jechałem Awarią Romeo :razz:

widzianych na trasie Sucha Beskidzka-Jordanów :wink:

A gdzie to się włóczyłeś kolego? :grin:

beben, kupiłeś wreszcie STI ? Jak się sprawuje?

MARKO RALLY, pozdrawiam również....bardzo sympatyczne i niespodziewane spotkanko :wink: ....

Na tych leśnych ,piaszczystych drogach to najczęściej jakieś quady można spotkać...a Ty "limuzyną" :mrgreen: sie tam zapuszczasz... :lol:

Pozdrawiam raz jeszcze.... :wink:

pozdrawiam Śmiecha i Michała_ z którym zrobilismy dzisiaj mini spocik w Socho i porównaliśmy my06 z my05 :twisted: Następnie pojechałem na stację celem zapoznania się z konsumpcją i po 40 km nalałem lekko ponad 9 l :shock: :lol: Chyba musze sie oswoić z nowymi poziomami obżarstwa :cool:

Odpozdrawiam, i zarazem dziękuje za miło spędzony czas :wink: W razie czego polecam się na przyszłość, moja skromna waga chętnie dociązy Subaraka :mrgreen:

po 40 km nalałem lekko ponad 9 l

Coś dużo, przecież nie było wysoko kręcone :roll: Chyba... :mrgreen:

Pozdrowienia dla wyjezdzajacego na dlugi weekend srebrnego WRX/STI na bialych felgach z nalesnikiem na klapie wczoraj na Rosola o 5:30. Bez kiwki jechalem cichociemnym autem sluzbowym :-)

My bogaci musimy się trzymać razem :mrgreen::mrgreen:

:cool: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdro z czwartku dla :

Mati - milo bylo poznac i pogadac chwilke :)

Foreks - odbieral furke od Zbyszka, ale malo gadatliwy jakis byl, skacowany jak zwykle :twisted:

Bouler, ja ogólnie jestem ostatnio bardzo zamyślony i na mało co zwracam uwagę, ale odpozdrawiam :)

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika srebrnego forestera co mi machał na Bobrzyńskiego/Grota Roweckiego - ale znowu nie zauważyłem bo byłem myślami gdzie indziej... za to moja ładniejsza połówka widziała :)

dla baja KWA widzianego pod stadionem startu w łodzi (wystawa psów)

oraz dla slowsucking imprezy wiśniowej gl, która, dzięki jakimś układom, parkowała w środku :cool:

Pozdrowienia dla kierownika nowszego srebrnego Outbacka na blachach WD mijanego na opłotkach Konstancina. Machano / odmachano.

Pozdrówki niebieskiego sti skręcajacego z świętokrzyskiej w marszałkowska o 18.30.

CO to za wydech ?? musze go mieć :)

No, to już wiem, kogo zlało moje ostatnie dzieło.

Dzień wyjątkowy, pod nogą; nie-ASO 360, solberg, i kiler twojego. Wszystkie 2 litry.

Jako - Ty prowadziłeś ? :)

Nie, właściciel.

A mozesz powiedziec co to za potworek jest i co tam zrobione ?

Nie kolekcjonuję pasków.

Pozdrawiam

\

ale chociaż za mnie , Robert

.....

pierwszy i nie ostatni...........

Już pompka pompuje.........

- Pozdro dla starszego pana co z żoną i córką(?) na pokładzie podróżował tym GT. Spotkaliśmy się 2 dni temu koło 18.00. Widzieliście ostatnio jakąś Imprezę na starych - czarno białych blachach ? :mrgreen: HA ! Dobra opcja.. Tyle lat i w rękach jednego właściciela. Nie wiem czy to nie jest nawet najdłużej jeżdżąca impreza w stolicy :wink:

Ja mam dłużej :cool: , już 11 lat, a ta ze zdjęcia to jedna z dwóch Star25 czyli 99` lub 00`, nie wiem czy nie należąca do pana B.

Tak, to własność Pana B. Dwie sztuki posiada od nowości... Cukiereczki :smile:

Pozdro dla czarnego WRX Bugeye obmachanego w drodze na mazury (jechal w kierunku WWA), oraz dzisiaj w drodze powrotnej białego GT'ka stojącego na Orlenie w Zambrowie. :)

Pozdrowienia dla wlasciciela wolnossacej imprezy kombi, ktory sie buduje w Ozarowie Maz przy Ozarowskiej. ktos z forumowiczow?

Pozdrowionka dla srebrnego imprezowicza, który przeleciał w sobotę po południu przez Kozienice. Pięknie burczał. Niestety nie widziałem z parkingu przy Tesco blaszek i kiwki też nie było jak zrobić.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic