Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdro dla kierownika niebieskiej Imprezki WT..., z którym stałem w korku przy Arkadii, kolega trochę nieśmiały :)

To mogłem być ja - o której to było? Również pozdrawiam! Ale nieśmiały??? :shock: Mogłem być co najwyżej zamyślony i Cię przeoczyć :oops:

Hehe, przeoczyć? Jechałeś za mna cały most Gdański :)

Ja wiem, że wygladam jak zabójca mafii i przeważnie ludzie szybko odwracają wzrok.

Stałem przed rondem Babka na lewym pasie a Ty na środkowym.

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STi, skręcał z Racławickiej na Żwirki i Wigury ok godz 10.20 :cool:

Odpozdrawiam! Sory, że nie odmachałem na miejscu jeżeli była jakaś "zaczepka" :oops:

Kiwki nie było bo zaspałem z reakcją :wink:

Pozdro dla kierowcy białego STI/WRX ze świnaczami spotkanego ok. 15 w mojej wiosce (ul. Europejska :twisted: ), byłam w takim szoku że nie wiem któż to był :roll: ale kiwka była :cool:

Pozdrowienia dla wszystkich kinomaniaków z Multikina, ekipa wyborowa - Anakinsky dzięki za mistrzowskie ogarnięcie tematu :mrgreen:

Pozdrowienia z wczoraj dla oświniaczonej srebrnej imprezki widzianej na skrzyżowaniu Powstańców Śl./Wrocławska ok. 18:00 (NOL ....) i chwilę później w tym samym miejscu niebieskie STI.

Sebastian

Pozdrowienia dzisiaj dla niebieskiego WRX dzisiaj jadacego w strone Siedlec okolo 14.30-15:00 , kiwka była :)

Odpozdrawiam oczywiście :D, ale czy mi sie wydaje ze swiniacza to ty na lustrze nie miales leniuszku :P

Pozdro dla czarnego oswiniaczonego STI 03+, z ktorym minelismy sie dzisiaj/wczoraj (w piatek ;)) rano na Zelaznej.

Pozno zauwazylem ale czasu na kiwke starczylo. :)

Leb mi sie odkrecil na Twoj dzwiek, bo tez bym nie zauwazyl :lol: odpozdrawiam

Kogo to ja dziś widziałem na krzyżówce kórnicka, średzka w Swarzędzu na światłach w jakimś ciemnym forku, wlot miał chyba od STI albo mi się wydawało. Pozdro temu komuś :)

a już niektórzy powątpiewali w obecność kolegi na tym forum

długo się nie nacieszył obecnością :mrgreen: , błąd taktyczny nie potrzebnie odpozdrawiał :twisted:

bez sensu, zupełnie bez sensu :???: :evil:

to jest jak zabawa w kotka i myszke :neutral:

zaczyna się to już robić nudne, do luftu :???:

Pozdro dla kierownika niebieskiej Imprezki WT..., z którym stałem w korku przy Arkadii, kolega trochę nieśmiały :)

To mogłem być ja - o której to było? Również pozdrawiam! Ale nieśmiały??? :shock: Mogłem być co najwyżej zamyślony i Cię przeoczyć :oops:

Hehe, przeoczyć? Jechałeś za mna cały most Gdański :)

Ja wiem, że wygladam jak zabójca mafii i przeważnie ludzie szybko odwracają wzrok.

Stałem przed rondem Babka na lewym pasie a Ty na środkowym.

STi na moście Gdańskim to nie byłem ja. Teraz rozumiesz moje poruszenie impertynencją o braku odpozdrawiania :evil: mi sie takie faux pas nie zdarzają :cool: a tych co nie odmachują należy piętnować :twisted:

Ostatnio machał mi ktoś z niebieskiego STi na Puławskiej przy Piasecznie (jechałem bugajem), ale jakoś zauważyłem ciut za późno. Nie mniej pozdrawiam :wink:

pozdrowienia dla wszystkich Subarek spotkanych na trasie Wisła - Płock (cierszewo) w czwartek i w drodze powrotnej dzisiaj... podróżowałem czarnym Foresterem MY08 z dwuosiową przyczepą z czarna plandeką oklejoną reklamami firmy xtraining....

w szczegolnosci pozdrawiam zapamietane:

- nowiutka czarna Tribeca CTR#### ktora przybyła w piątek popoludniu do osrodka w cierszewie - ladnie sie prezentowaly obok siebie dwa czyste czarne wozidla ;]

- dzisiaj w Zgierzy ok 15 widziane niebieskie WRX?STI? rejestracja miejscowa

- blekitny Lanos + nowe Justy spotkane dzisiaj ok 18 na MCdonalds w Piotrkowie przy DK1

- czerwone GT z naklejkami DC spotkane j.w. - rej nie pamietam bo ten piękny dzwięk zagłuszyl szczegolowe zapamietywanie ;]

- w czwartek okolo 12 niebieskie STI ze swinia widziane na swiatlach w Rzgowie obok Shella

- kilka foresterow i imprez ktore gdzies tam po drodze przemknely... tez pozdrawiam oczywiscie

to chyba tyle...

pozdr, ondo

Pozdro dla stiaja spotkanego w czwartek w KRk na Kościuszki z trzodą na lusterkach oraz dla micky spotkanego dzisiaj na Azorach a później w Makro

odpozdrawiam :wink:

Pozdrowienia dla kierowcy i pasażerki bordowego Forka ze świniczem na klapie, obmachanego o 16:30 na Żwirki.

Pzdr

Sadek

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego GT (WL 7....) z którym dzisiaj po południu obudziliśmy "niedzielnych" kierowców na Modlińskiej...

Pozdrowienia też dla kierownika niebieskiego "drop eye" bez tablicy rej z przodu, spotkanego również po południu na Dzieci Warszawy w Ursusie... kiwka była.

suba. pozdrowienia dla dyspozytora imprezy w kombiku na S-1 z soboty na niedzielę koło 24-00 w Bielsku(okolice oszołoma)- pomigaliśmy sobie awaryjkami.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic