Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdro dla kierownika niebieskiej Imprezki WT..., z którym stałem w korku przy Arkadii, kolega trochę nieśmiały :)

To mogłem być ja - o której to było? Również pozdrawiam! Ale nieśmiały??? :shock: Mogłem być co najwyżej zamyślony i Cię przeoczyć :oops:

 

Hehe, przeoczyć? Jechałeś za mna cały most Gdański :)

Ja wiem, że wygladam jak zabójca mafii i przeważnie ludzie szybko odwracają wzrok.

Stałem przed rondem Babka na lewym pasie a Ty na środkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STi, skręcał z Racławickiej na Żwirki i Wigury ok godz 10.20 :cool:

Odpozdrawiam! Sory, że nie odmachałem na miejscu jeżeli była jakaś "zaczepka" :oops:

Kiwki nie było bo zaspałem z reakcją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy białego STI/WRX ze świnaczami spotkanego ok. 15 w mojej wiosce (ul. Europejska :twisted: ), byłam w takim szoku że nie wiem któż to był :roll: ale kiwka była :cool:

 

Pozdrowienia dla wszystkich kinomaniaków z Multikina, ekipa wyborowa - Anakinsky dzięki za mistrzowskie ogarnięcie tematu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dzisiaj dla niebieskiego WRX dzisiaj jadacego w strone Siedlec okolo 14.30-15:00 , kiwka była :)

 

Odpozdrawiam oczywiście :D, ale czy mi sie wydaje ze swiniacza to ty na lustrze nie miales leniuszku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już niektórzy powątpiewali w obecność kolegi na tym forum

 

długo się nie nacieszył obecnością :mrgreen: , błąd taktyczny nie potrzebnie odpozdrawiał :twisted:

 

bez sensu, zupełnie bez sensu :???: :evil:

to jest jak zabawa w kotka i myszke :neutral:

zaczyna się to już robić nudne, do luftu :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdro dla kierownika niebieskiej Imprezki WT..., z którym stałem w korku przy Arkadii, kolega trochę nieśmiały :)

To mogłem być ja - o której to było? Również pozdrawiam! Ale nieśmiały??? :shock: Mogłem być co najwyżej zamyślony i Cię przeoczyć :oops:

 

Hehe, przeoczyć? Jechałeś za mna cały most Gdański :)

Ja wiem, że wygladam jak zabójca mafii i przeważnie ludzie szybko odwracają wzrok.

Stałem przed rondem Babka na lewym pasie a Ty na środkowym.

 

STi na moście Gdańskim to nie byłem ja. Teraz rozumiesz moje poruszenie impertynencją o braku odpozdrawiania :evil: mi sie takie faux pas nie zdarzają :cool: a tych co nie odmachują należy piętnować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wszystkich Subarek spotkanych na trasie Wisła - Płock (cierszewo) w czwartek i w drodze powrotnej dzisiaj... podróżowałem czarnym Foresterem MY08 z dwuosiową przyczepą z czarna plandeką oklejoną reklamami firmy xtraining....

 

w szczegolnosci pozdrawiam zapamietane:

 

- nowiutka czarna Tribeca CTR#### ktora przybyła w piątek popoludniu do osrodka w cierszewie - ladnie sie prezentowaly obok siebie dwa czyste czarne wozidla ;]

- dzisiaj w Zgierzy ok 15 widziane niebieskie WRX?STI? rejestracja miejscowa

- blekitny Lanos + nowe Justy spotkane dzisiaj ok 18 na MCdonalds w Piotrkowie przy DK1

- czerwone GT z naklejkami DC spotkane j.w. - rej nie pamietam bo ten piękny dzwięk zagłuszyl szczegolowe zapamietywanie ;]

- w czwartek okolo 12 niebieskie STI ze swinia widziane na swiatlach w Rzgowie obok Shella

- kilka foresterow i imprez ktore gdzies tam po drodze przemknely... tez pozdrawiam oczywiscie

 

to chyba tyle...

 

pozdr, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego GT (WL 7....) z którym dzisiaj po południu obudziliśmy "niedzielnych" kierowców na Modlińskiej...

Pozdrowienia też dla kierownika niebieskiego "drop eye" bez tablicy rej z przodu, spotkanego również po południu na Dzieci Warszawy w Ursusie... kiwka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...