Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrofionka dla kierownika niebieskiej STi (03-05) na boku napis intertuning, napotkanego dzisiaj koło 8.30 na JPII przy komendzie, wczoraj też go widziałem na os. Parkitka, koło g.22 :grin:

 

Odpozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czerwonego Forysia, który dzisiaj przeleciał tak gdzieś koło 16tej przez Kozienice. Stałem na światłach pod słońce, więc blach nie widziałem, ale sylwetkę poznaje wszędzie. Czujny jezdem jak ważka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika pięknej Subaryny oklejonej w barwach SWRT (chyba), którego widziałem dzisiaj na rondzie około południa w Suwałkach - maszyna pierwyj sort :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrofionka dla kierownika niebieskiej STi (03-05) na boku napis intertuning, napotkanego dzisiaj koło 8.30 na JPII przy komendzie, wczoraj też go widziałem na os. Parkitka, koło g.22 :grin:

 

Odpozdrawiam :wink:

 

a już niektórzy powątpiewali w obecność kolegi na tym forum :mrgreen:

 

ps: muszę do Ciebie/firmy zajrzeć, tylko jakoś nie mogę się zebrać :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy (STi?) DW**** mijanego dzisiaj ok 17 z minutami jak z Wisłostrady jechał remontowanym przejazdem w stronę Gwiaździstej w Warszawie.

Z tego, co widziałem na lewym lusterku była świnka...

A że nie powożę się Subarynką to i w oczy się nie rzucałem a na dodatek było pod słońce ;)

Ale co tu dużo pisać: samochód zacny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego Lanosa WRX'a dzis na stawki okolo 14

 

Bardzo gorace pozdrowienia dla kierownika/kierownicznki niebieskiego Lanosa WRX w sedanie WT ????? zaparkowanego dzisiaj kolo 20:30 na ul Litewskiej - dzieki za lekcje pogladowa wczesniej tylko w formie papierowej go widzialem

 

Oraz pozdrowienia dla czarnego Lanosa STI WPI ????? z ktorym odbylismy dzisiaj dosc specyficzny

cruising po pulawskiej od swiatel pod dawnym Geantem do Statoila i dalej do Rzymowskiego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy (STi?) DW**** mijanego dzisiaj ok 17 z minutami jak z Wisłostrady jechał remontowanym przejazdem w stronę Gwiaździstej w Warszawie.

Z tego, co widziałem na lewym lusterku była świnka...

 

Aaaa odpozdrawiam :mrgreen: jakbyś śwniacza miał to moze bym zauważył :cool:

 

przy okazji pozdrawiam kierownika "budynia" widzianego wczoraj na placu piłsudskiego ok 17tej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STi, skręcał z Racławickiej na Żwirki i Wigury ok godz 10.20 :cool:

Odpozdrawiam! Sory, że nie odmachałem na miejscu jeżeli była jakaś "zaczepka" :oops:

 

Pozdro dla kierownika niebieskiej Imprezki WT..., z którym stałem w korku przy Arkadii, kolega trochę nieśmiały :)

To mogłem być ja - o której to było? Również pozdrawiam! Ale nieśmiały??? :shock: Mogłem być co najwyżej zamyślony i Cię przeoczyć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...