Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Odpozdrawiamy - ale, ale ...... około 11-tej to my byliśmy koło Kielc

nie wiem jak to możliwe, ale dziś w poniedziałek o 11 rano - jeśli to ma uściślić, widziałem razem z moim pasażerem auto na tablicach W......... srebrne kombi Outback, z jaskrawożółtą naklejką na lusterku przy kierowcy. W Muszynie woj.małopolskie :)

Kierowca miał dosyć długi zarost :mrgreen:

Kolejne subaru w Głogowie :grin: - pozdrawiam kierownika OBK w barwach military :wink: zauważonego wczoraj koło 18 obok stadionu (oczy miałem conajmniej takie :shock: )

:mrgreen:

No i kolejne! :shock: Pozdrawiam kierownika srebrnego GT (chyba :razz: ) zauważonego dzisiaj przed 7 rano w Głogowie koło Kopernika (napewno głogowskie numery).

Hej odezwijcie się :grin:

Odpozdrawiamy - ale, ale ...... około 11-tej to my byliśmy koło Kielc
nie wiem jak to możliwe, ale dziś w poniedziałek o 11 rano - jeśli to ma uściślić, widziałem razem z moim pasażerem auto na tablicach W......... srebrne kombi Outback,

z jaskrawożółtą naklejką na lusterku przy kierowcy. W Muszynie woj.małopolskie :)

Kierowca miał dosyć długi zarost :mrgreen:

Srebrne OBK WX ......., miejsce (Muszyna)- zgadza się.

Czas, naklejka (ja mam na lusterku napis JuNo), długość zarostu (skosiłem brodę na krótko) - nie zgadza się :sad:

..... ale i tak pozdrawiamy :grin:

1 srebrna zaparkowana na ulicy Rudzkiej

A dziękuje i odpozdrawiam.

A z dzisiaj, a raczej już z wczoraj pozdrawiam kierownika grafitowej? ciemnoszarej? imprezki GT spotkanego, obmiganego i obmachanego wczesnym popołudniem na Fieldorfa :smile:

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic