Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Harvester'a, który mnie rano w Piasecznie napadł znienacka .

Nie zachowałem czujności ,bo właśnie wpuszczałem Forka i obserwowałem jego reakcję - zero kiwki, zero podziękowania , niepotrzebnie hamowałem

a tam niepotrzebnie, przynajmniej Cię dorwac zdążyłem. pozdrawiam ;)

Ja nie zachowałem czujności, ale młody (jak zwykle) stanął na wysokości zadania :mrgreen: (Michał do Michała) Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Harvester'a, który mnie rano w Piasecznie napadł znienacka .

Nie zachowałem czujności ,bo właśnie wpuszczałem Forka i obserwowałem jego reakcję - zero kiwki, zero podziękowania , niepotrzebnie hamowałem

a tam niepotrzebnie, przynajmniej Cię dorwac zdążyłem. pozdrawiam ;)

Ja nie zachowałem czujności, ale młody (jak zwykle) stanął na wysokości zadania :mrgreen: (Michał do Michała) Pozdrowienia

 

Ja również pozdrawiam gdyż znajdowałem się dziwnym trafem w tym samochodzie co trąbił :mrgreen::mrgreen: Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielu tego:

Obrazek

 

Jeśli to czytasz to informuje Cię że jestem w stanie częściowo Ci pomoc w naprawie auta. Mam na sprzedaż seryjne tylne lampy!

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Kashmere, gośc od tego auta pracuje chyba w Satlandzie na Hallera w Gdańsku, bo tam go dosyc czesto widuje.

 

On-top: Pozdrowienia dla jasnoniebieskiego OBKa na litewskich blachach dzis na skrzyzowaniu grunwaldzkiej i miszewskiego. Kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciela STI MY'08 w kolorze szarym z rejestracyjką zaczynająca się na WR... pozdrawiam. Wieczór, środa, Puławska w Piasecznie. Mimo akcji reflektorowo - kierunkowskazowej, a potem wyraźnych sygnałów z kabiny, wydawał się mocno oszołomiony faktem pozdawiania przez innego plajadanina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, I nie widziałeś mnie :?: :evil: :wink: :mrgreen:

 

Widocznie za wolno jechałeś ;>

Zważywszy na to, że stałem ostatni w kolejce do skrętu w lewo w Osmańską to by się zgadzało :mrgreen:

 

No więc odpowiedziałeś sobie sam na pytanie. Gdy jadę, Ci co stoją są już historią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...