Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

pozdrowienia dla kierownika czarnej imprezy, wijeżdżającego około 13.15 z orlenu na Wiśniowj. Jechałem w przeciwnym kierunku i szanse na kiwkę były znikome...

• Replies 64.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla srebrnego WRX-a na KR... widzianego w sobote w Rabce-Zdrój :wink: Kiwka byla :smile: Pewno na narty na Maciejowa jechales?

Odpozdrawiam :mrgreen:

Szusowanko było aż do 22-giej... aż nam bar zamknęli :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdr

Jeremy

Pozdrawiam wlasciciela srebrnego Forka S-turbo DOAxxxx zaparkowanego dzis po poludniu w WPB. Niestety mimo rozgladania sie, kierownika nie spotkalem.

Ksywa jak najbardziej odpowiednia co do postury

szkoda, że nie wpadliście na trening, to byśmy inaczej pogadali :) Powiem Ci , że mój trener jest 10kg lżejszy i kilka cm niższy, a nie chciałbyś się z nim mierzyć :razz:

Pozdro Gangsta :grin:

Wiem coś o chudszych a lepszych - kiedyś trenowałem Shidokan i mimo dwukrotnej (prawie) przewagi wagowej zostałem rozłożony jak placek :D

Pozdrawiam kierowcę Forestera SK... widzianego ok. godzinę temu w Katowicach (Gisz do zjazdu na Mysłowice) :)

Jaki kolor ?? :)

Jaki kolor? ciemny jakiś :) Wyprzedził mnie przed Giszem, potem zasuwał przez siedemdziesiątki 120km/h no i skręcił na Mysłowice, wtedy go wyprzedziłem i mignąłem awaryjnymi, ale bez reakcji.

Mam czarnego S-turbo ze świnią na klapie i lusterku, ale reakcji nie było :razz:

Juno pozdro jeszcze raz widizałem młody machał , pozdrowionka dla niego....

Odpozdrawiamy - po tym jak Cię przepuściłem, młody kazał mi Cię gonić :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

a ja wczoraj cały dzień po wawie krążyłem zrobiłem ponad 100 km i żadnej świni nie zauważyłem :shock: , albo slepy jestem albo baliscie sie na taką pluchę aut z garażu wyprowadzić :wink:

Jaki kolor? ciemny jakiś :) Wyprzedził mnie przed Giszem, potem zasuwał przez siedemdziesiątki 120km/h no i skręcił na Mysłowice, wtedy go wyprzedziłem i mignąłem awaryjnymi, ale bez reakcji.

Mam czarnego S-turbo ze świnią na klapie i lusterku, ale reakcji nie było :razz:

Hmm, tędy często mój ojciec się porusza ale raczej zwalnia na 70kach. No i Forek jest czerwony :)

Pozdrawiam Harvester'a, który mnie rano w Piasecznie napadł znienacka :grin:.

Nie zachowałem czujności :mrgreen: ,bo właśnie wpuszczałem Forka i obserwowałem jego reakcję - zero kiwki, zero podziękowania :cry:, niepotrzebnie hamowałem :evil:

Pozdrawiam Harvester'a, który mnie rano w Piasecznie napadł znienacka .

Nie zachowałem czujności ,bo właśnie wpuszczałem Forka i obserwowałem jego reakcję - zero kiwki, zero podziękowania , niepotrzebnie hamowałem

a tam niepotrzebnie, przynajmniej Cię dorwac zdążyłem. pozdrawiam ;)

Jeremy nastepnym razem daj znac jak sie na narty wybieracie, mam znajomych w barze :wink: nie zamkna tak szybko :smile:

[ Dodano: Sro Sty 21, 2009 12:52 pm ]

Janosik spokojnie mozesz ladowac dlugimi przy mijance :cool:

Pozdrawiam kierownika granatowego Legacy MY'~02 z ramkami MTS Dzierzoniow napotkanego dzis na Gajowickiej kolo 9.

koło 9 to ja jechałem Gajowicką, ramki mam, ale mam Forka i to zielonego i Ciebie nie widziałem :twisted:

Ale nie mniej pozdrawiam!

Pozdrawiam kierownika granatowego Legacy MY'~02 z ramkami MTS Dzierzoniow napotkanego dzis na Gajowickiej kolo 9.

koło 9 to ja jechałem Gajowicką, ramki mam, ale mam Forka i to zielonego i Ciebie nie widziałem :twisted:

Ale nie mniej pozdrawiam!

Odpozdrawiam, bo okazja sie jeszcze pewnie znajdzie - codziennie tamtedy pomykam miedzy 8:30 a 9:00 ;)

Pozdrowienia dla Kierownika oświniaczonej Tribeci, która przejeżdżała dziś o 14 przez rondo przy placu Politechniki. Nie było żadnych znaków dymnych czy też świetlnych z mojej strony, gdyż żarłem kebab :mrgreen::mrgreen: POZDRO!

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego oświniaczonego Forka, koło którego parkowałem, dzisiaj pod Leklerkiem w Lublinie.

Czekałem aż ktoś przyjdzie, a jak poszedłem się odlać to Forek odjechał :evil:

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic