Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ksywa jak najbardziej odpowiednia co do postury

szkoda, że nie wpadliście na trening, to byśmy inaczej pogadali :) Powiem Ci , że mój trener jest 10kg lżejszy i kilka cm niższy, a nie chciałbyś się z nim mierzyć :razz:

 

Pozdro Gangsta :grin:

 

Wiem coś o chudszych a lepszych - kiedyś trenowałem Shidokan i mimo dwukrotnej (prawie) przewagi wagowej zostałem rozłożony jak placek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę Forestera SK... widzianego ok. godzinę temu w Katowicach (Gisz do zjazdu na Mysłowice) :)

Jaki kolor ?? :)

 

Jaki kolor? ciemny jakiś :) Wyprzedził mnie przed Giszem, potem zasuwał przez siedemdziesiątki 120km/h no i skręcił na Mysłowice, wtedy go wyprzedziłem i mignąłem awaryjnymi, ale bez reakcji.

Mam czarnego S-turbo ze świnią na klapie i lusterku, ale reakcji nie było :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor? ciemny jakiś :) Wyprzedził mnie przed Giszem, potem zasuwał przez siedemdziesiątki 120km/h no i skręcił na Mysłowice, wtedy go wyprzedziłem i mignąłem awaryjnymi, ale bez reakcji.

Mam czarnego S-turbo ze świnią na klapie i lusterku, ale reakcji nie było :razz:

Hmm, tędy często mój ojciec się porusza ale raczej zwalnia na 70kach. No i Forek jest czerwony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Harvester'a, który mnie rano w Piasecznie napadł znienacka :grin:.

Nie zachowałem czujności :mrgreen: ,bo właśnie wpuszczałem Forka i obserwowałem jego reakcję - zero kiwki, zero podziękowania :cry:, niepotrzebnie hamowałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Harvester'a, który mnie rano w Piasecznie napadł znienacka .

Nie zachowałem czujności ,bo właśnie wpuszczałem Forka i obserwowałem jego reakcję - zero kiwki, zero podziękowania , niepotrzebnie hamowałem

a tam niepotrzebnie, przynajmniej Cię dorwac zdążyłem. pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika granatowego Legacy MY'~02 z ramkami MTS Dzierzoniow napotkanego dzis na Gajowickiej kolo 9.

 

koło 9 to ja jechałem Gajowicką, ramki mam, ale mam Forka i to zielonego i Ciebie nie widziałem :twisted:

Ale nie mniej pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika granatowego Legacy MY'~02 z ramkami MTS Dzierzoniow napotkanego dzis na Gajowickiej kolo 9.

 

koło 9 to ja jechałem Gajowicką, ramki mam, ale mam Forka i to zielonego i Ciebie nie widziałem :twisted:

Ale nie mniej pozdrawiam!

Odpozdrawiam, bo okazja sie jeszcze pewnie znajdzie - codziennie tamtedy pomykam miedzy 8:30 a 9:00 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...