Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX`a kombi ze świnką na lusterku, dzisiaj ok. 12:00 na ul. Deotymy.

Sebastian

Pozdrowienia dla załogi ASO AK, raju i Przemeq'a.

Pozdrawiam anakinskyego mijanego tradycyjnie przed 9 przy Bartyckiej :) i kilka minut później przy Moście Świętokrzyskim niebieskiego GTka na złotym felunku.

Pozdrawiam zielonego GT`ka, WD .... dzisiaj ok. 16:30 na Grota Roweckiego.

Sebastian

Pozdrowienia dla kierowcy oświniaczonego Forka skręcającego z Przyczółkowej w Vogla wczoraj o 14.35... niestety jechałam czarną padliną F1 i to na prawym :roll:

Jak w sobotę a pojazd zielono szary brudny to ja :grin:

Odpozdrawiam :smile:

Pozdrawiam Matiego widzianego dziś na skrzyżowaniu Ostrobramska Zamieniecka ok 13.15.

Ładnie to tak na skrzyżowaniu przez komórkę gadać :grin:

Pozdrowienia dla Pani w bordowym Forku XT, ktorej uciekalem w sobote drodze do Szczytna... przed turbinka ciezko uciekac :razz:

gorąco nie pozdrawiam pajaca z ciemnym pudelkiem na prawy fotelu w niebieskiej Imprezie (03-05) SCZ...coś tam...coś tam...., wyglądała jak STi, który by mnie rozjechał koło godz. 18 na przejściu w al. NMP w Czewie

gorąco nie pozdrawiam pajaca z ciemnym pudelkiem na prawy fotelu w niebieskiej Imprezie (03-05) SCZ...coś tam...coś tam...., wyglądała jak STi, który by mnie rozjechał koło godz. 18 na przejściu w al. NMP w Czewie

Jeśli obklejony Motul, Pirelli to kierownik z Blachowni :cool:

Pozdrawiam kierownika nowego Forka, któren obmrygał mnie w Giżycku.

Niestety byłem tak zajęty nawigowaniem w celu wyjechania z powyższego miasta, że procesy kojarzeniowo-odmachowywujące zaczęły się przy mostku. :oops:

Pozdrawiam zielonego GT`ka, WD .... dzisiaj ok. 16:30 na Grota Roweckiego.

Sebastian

ja również Cię pozdrawiam, jechałem za Tobą od Leroy'em na Modlińskiej... Grzesiek

znów grupowe pozdro dla Wrocławia:

-pani w granatowym Forku XT przy pl.Dominikańskim ok 14

-oświniony najnowszy Leśnik na podwórku przy Wyszyńskiego 133

-Srebrny, jeszcze nie oświniony leśnikpepika, któremu jakiś dzwonnik w P206sw przerysował dziś wieczorem zderzak i ściągnął rejestracje (trytytki znów się przydały :) )

Jeśli obklejony Motul, Pirelli to kierownik z Blachowni :cool:

może jakieś naklejki i miał, ale nic takiego nie zauwazyłem, ciemno juz było....

oraz pozdrofionka dla właściciela niebieskiej Imprezy STi (nie wiem jaki rocznik, bo przeleciałem dość szybko i troche późno się kapnąłem :oops: ), godz. 8.30-9.00, miejsce: most na Bohaterów Monte Cassino w Cz-wa.

Pozdrawiam filoetowe EVO IX podkładki kmh24, za którym jechałem dziś ok. 12 ulicą Puławską.

Prawdopodobnie widziałem dziś Turbowannę ok. 15 na Stawki - pozdrawiam.

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX '08 o nr WPR F.... ze SWINIEM na lusterku co mi pod biurem zaparkowal i teraz pewnie w imieniu mikolaja zakupy robi ;)

ze SWINIEM

"Ze z czym?" :wink: :mrgreen:

ze SWINIEM

"Ze z czym?" :wink: :mrgreen:

SWIN to taki ZWIERZ :mrgreen:

Pozdrawiam czerwonego gieteka spotkanego dzisiaj na J.P.II pare minut po 17. Nie mialem szansy kiwnac :)

A wczoraj koło Lidla na Śląskiej biała impreza GL w klasycznej budzie i ze złotymi butami. Tak koło 10tej. Wszystko w Kielcach oczywiście.

Pozdrowienia dla kierownika - niebieskiej Imprezy Sti widzianego dziś ok. 16 w Krakowie na rondzie obok Ikei

- pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy wrx widzianego dziś ok. 19 obok stacji Statoil w Jaworznie

Pozdrawiam kierownika niebieskiej STI napotkanego i pozdrowionego ze wzajemnością na Kołłątaja. Szkoda auta na te korki :grin: chyba że jechałeś w poszukiwaniu śniegu bo za miastem ponoć padał :cool:

Pozdrowienia dla Michała K i Śmiecha spotkanych na minispociku :)

Dzięki za garść informacji, dobrych rad i interwencję w spoilerowej sprawie :)

1. Pozrowienia dla Budynia spotkanego dziś koło 14 na Bemowie w okolicach lotniska. Goniłem w korku żeby zasygnalizować swoją obecnosć, ale korek okazał sie za ciasny i budyń uciekł skręcając w prawo ;)

2. Pozdro też dla niebieskiego WRX bagaj (taki jak ja - tylko obklejony jakimiś dziwnymi japońskimi naklejkami na drzwiach kierowcy) obmachanego ze wzajemnością - koło 15 na rondzie Starzyńskiego.

Pozdrowienia dla Hogiego (chyba :roll: ), który zahałasował mi przed nosem na parkingu pod Realem na Okęciu.

Pozdrawiam również właściciela Imprezy kombi zaparkownej obok mojej Lodówki na tym właśnie parkingu :cool:

Czarne STI (bodaj WT...) mknące mostem siekierkowskim 22 po 22 i groźnie mruczące wydechem. POZDRAWIAM. Mokro, ciemno i do domu daleko, razem weselej było mknąć na Wilanów....