Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 64k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

pozdro dla kierownika niebieskiego STi MY08 widzianego wczoraj przed 14 na Płochocińskiej który kierował się w stronę Zalewu Zegrzyńskiego, re. chyba WN

nie wiem czemu ale im więcej widzę nowe STi tym bardziej mi się przestaje podobać :roll:

no i wiedzialem że zapomniałem kogoś pozdrowić, niniejszym pozdrawiam kierownika albo kierowniczkę blue sti MY06 (bodajze) wypucowanego i swiecącego jak psu cos tam na wiosnę, zaparkowanego na .....parkingu straży pożarnej na al. zjednoczenia (niedziela okolo 14) :mrgreen:

A, i jeszcze pozdrowienia z dziś: obk diesel w kolorze oceanicznym ( :twisted: ), spotkany na Kasprzaka/Prostej. Godzina: około świtu, czyli 9:30 :mrgreen:.

Ja pozdrawiam wczoraj widzianą białą Impreze MY07 z reklamą Vortext - godzina 10.00 koło ulicy Pawiej przy przystanku Smocza i pozdrawiam również niebieściutką Impreze GD jadącą z Nowolipek w Jana Pawła z małym popiskiwaniem gumek na skrzyżowaniu koło godziny 16.14. Pozdrawiam :)

Heller, To chyba jechałeś o innej godzinie :P Bo ja jechałem jakoś około 18, a Ciebie nie widziałem, tylko jego :P

Normalnie. Heller myśli, że ja to on..... no

:wink:

Odpozdrawiam Obu :grin:

Dla wyjasnienia:

Wczesniej jechałem ( za-obok-przed ) Heller-em. Mialem okazje pogonic swoje skromne 116KM :wink:

A nastepnie dopadl mnie Harvester mrugajac ma pozegnanie swiatlami.

Zaległe pozdrowienia dla wlascicela granatowego Legasia Sedan na złotych felgach, z którym wymieniłem pozdrowienia na puławskiej w zeszłym tygodniu. :smile:

Adam

pozdrawiam załogi parkujacych w tej chwili na Ossolińskich:

- impreza wrx z napisem "narciarz doskonały......"

- forek turbo prawei tuż za nią

pozdrowienia dla kierownika niebieskiego subaru ze spojlerem i malowaniem WRC widzianego dzisiaj na woronicza.. przyznac sie kto tym jezdzi po warszawie ?

Pozdro dla kierownika wiśniowego bug-eya, z którym pomykałem dziś po 19.00 Puławską w kierunku Usranowa :razz: :mrgreen:

Kiwka była. Szybkie to Twoje auto, nie zauważyłem w pierwszej chwili, że to Subaru za mną stanęło. :mrgreen:

pozdrawiam kierownika tribeci na krakowskich blachach widzianą na AWF ok 21 wczoraj oraz kierownika blue sti na żołtych blachach warczącego na 17 stycznia w strone zwirek i wigórek jakąs godzine temu :mrgreen:

Ja pozdrawiam siebie widzianego dzisiaj, od wyjazdu z domu do zgadnijcie..... przyjazdu do domu :mrgreen: Jechałem Paszmatem różnymi ulicami.

I od razu odpozdrawiam :mrgreen:

Pozdrawiam niebieskie skrzydło i złotą felgę, bo tylko tyle zdążyłam zauważyć :wink: , stojące na Toruńskiej do skrętu w lewo o godz. 15.33 :mrgreen: . Hello, kto to :?:

pozdro dla forumowicza który zaparkował dzisiaj swojego srebrnego GT-ka na Dzielnej w godzinach porannych, rej.WW. Miał świnkę na lusterku więc przyznawać się kto to bo często go tam widuje :wink:

Pozdro dla czerwonego (ślicznego) gt kombi ( WB XXXXX ??? - moge sie mylić ) które stało dzisiaj ok 19 na bekasów na starym imielinie .....

To byłem ja (a raczej mój samochód)... Pozdrawiam również.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic