Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Nie widzę problemu, przy okazji czegoś nowego się nauczymy i mile zaskoczymy nasze żony

... Właściciel lokalu u którego wynajmujemy salon na pewno nie zdąży do listopada, przenieść swojego interesu do drugiej części budynku .

Może więc zorganizujemy razem z Ragą Helloween . :twisted:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Moja fotka z ostatniego Helloween :twisted:

0324140893xx4.jpg

Pozdrawiam czerwonego GT-ka kąbi z przyciemnianymi szybami stojącego nieopodal Panoramy wczoraj po południu.

A dziękuję i odpozdrawiam choć nie widziałem- w fabryce akurat siedziałem.

A ja pozdrawiam szarego WRXa kombi 06-07 który notorycznie stoi na ślimaku na Karowej.

Przyznać się kto to je ?

a to ja :) odpozdrawiam :mrgreen: ale przestaje tam stawac bo ostatnio sie straz miejska zaczela czepiac niestety :twisted:

pozdrowienia dla kierownika srebrnego OBK rej SY spotkanego dzis godzina 10:15 na ulicy Lagiewnickiej w Bytomiu oraz dla czerwonej imprezki na blaszkach SO na ulicy Pow.Warszawskich,

kiwek nie bylo bom jechal slicznym rdzawym wynalzkiem marki Zuk w kolorze subaru imprezy :evil:

Pozdrowienia dla p. Krzysztofa Cugowskiego - czarne STI `08 LUB .......... spotkanego przed chwila na Wieniawskiej w Lublinie
byla kiwka? :cool:

pozdrowienia dla Szczura75, który dziś spieniężył swoje felgi, dla Artiego, który pomógł mi te felgi załadować do mojej subaryny i pokazał na co stać wydech 2.0 n/a :) (ja tez tak chce!!!!) i Liska, który mnie jutro musi obudzić rano, żebym pojechał do ASO o 9 :).

teraz grupowe bezosobowe:

grafitowy (?) WRX lanos koło PWr

czarny forek, też koło PWr- blisko B4 i B5

WRX bugeye na angielskich blachach i z kierą po złej stronie (minęliśmy się na dyrekcyjnej/koło Statoil ok 13)

Forka w jakimś jasnym kolorze, który stał na tym samym skrzyżowaniu

i Imprę kombi (04...06?) stojącą pod Dolmedem bladym świtem (7 rano)

i wszystkich innych którzy przyuważyli wiśniową imprezę ze świniami na niemieckich blachach krążącą po Wrocławiu ;)

Pozdrawiam Marka L.A., który nam do 1 przygrywał do drinków (niebieskich!) a później bawił sie z nami u konkurencji ;)

Pozdrowienie dla Aharke, za którym jechałem po Puławskiej. To ja Ci wczoraj mrugałem, jak skręcałeś w Piasecznie :wink:

I drugie pozdro dla białego GT kombi z rejestracją na D, porządnie oświniaczonego, który wjeżdżał na parking pod Pajacem Kultury wczoraj około 16-17

Pozdrowienie dla Aharke, za którym jechałem po Puławskiej. To ja Ci wczoraj mrugałem, jak skręcałeś w Piasecznie :wink:

I drugie pozdro dla białego GT kombi z rejestracją na D, porządnie oświniaczonego, który wjeżdżał na parking pod Pajacem Kultury wczoraj około 16-17

Odwal sie bo to ja jechałem za Aharke wczoraj wieczorem po Puławskiej.

Od Statoila Kfc aż do znaku Piaseczno.

Prykałem nowym wydechem i pozdrawiałem siedząc na ogonie.

Normalnie.. Harvester kradnie pozdrowienia .. no..

Aharke - z kim jechałes wczoraj Puławską ? :mrgreen:

Heller, To chyba jechałeś o innej godzinie :P Bo ja jechałem jakoś około 18, a Ciebie nie widziałem, tylko jego :P

Normalnie. Heller myśli, że ja to on..... no

:wink:

Heller, To chyba jechałeś o innej godzinie :P Bo ja jechałem jakoś około 18, a Ciebie nie widziałem, tylko jego :P

Normalnie. Heller myśli, że ja to on..... no

:wink:

Oj chłopcze. Nibyś poważne uczelnie odwiedzasz - a takie herezje wypisujesz.

Oskarżenie o nieumiejętność obsługi zegarka - obelgę twą czyni jeszcze podlejszą.

Niechaj Aharke sam powie z kim na drodze przystawał.

:mrgreen:

Oskarżenie o nieumiejętność obsługi zegarka - obelgę twą czyni jeszcze podlejszą.

Oj człowiecze, to, że poważne uczelnie odwiedzam, nie jest wyznacznikiem mojego stanu intelektualnego :wink: :twisted::mrgreen:

A co do zegarka, może poprostu poruszaliśmy się w innej czaso-przestrzeni :mrgreen:

BTW, czym jechałeś ???

Pozdrawiam Forestera mijanego wczoraj ok 20.30 w Strzegowie na E7, ja jechałem w strone Wawy a Forek w przeciwną stronę.

Było ciemno, więc głowy nie dam, ale wydaje mi się, że świniacz na lusterku był :cool:

Oj człowiecze, to, że poważne uczelnie odwiedzam, nie jest wyznacznikiem mojego stanu intelektualnego :wink: :twisted::mrgreen:

A co do zegarka, może poprostu poruszaliśmy się w innej czaso-przestrzeni :mrgreen:

BTW, czym jechałeś ???

Poruszałem się moją karetą z napędęm na 4 koła

WRX bugaj 2002, niebieski, duża półka, tablice FZ

:mrgreen: No tak :mrgreen::mrgreen: Jechałem obok Ciebie cały czas :mrgreen: Nawet moja dziewczyna Cię wypatrzyła i mówi mi "Patrz Misiu, Twoje ukochane Subaru......

Chciałem otworzyć szybę i zagadać, tylko świnek się nie dopatrzyłem. Może za słabo patrzyłem :???:

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 8:06 pm ]

BTW, za około 40 minut znów tam będę, tylko w strone warszawy. Nie wybierasz się nigdzie przypadkiem ? :mrgreen:

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI hawk-eye blachy LPU...spotkanego około 18.15 w W-wie na trasie Toruńskiej koło Dworca zachodniego. Były obustronne mignięcia awaryjnymi. Pewnie teraz będą ploty chodzić jakie to te Subara są awaryjne, najpierw jedno na awaryjnych zaraz drugie.... :mrgreen:

:mrgreen: No tak :mrgreen::mrgreen: Jechałem obok Ciebie cały czas :mrgreen: Nawet moja dziewczyna Cię wypatrzyła i mówi mi "Patrz Misiu, Twoje ukochane Subaru......

Chciałem otworzyć szybę i zagadać, tylko świnek się nie dopatrzyłem. Może za słabo patrzyłem :???:

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 8:06 pm ]

BTW, za około 40 minut znów tam będę, tylko w strone warszawy. Nie wybierasz się nigdzie przypadkiem ? :mrgreen:

No proszę ! Przyznała się brzydota, że jednak mnie widziała! :mrgreen:

W centrumie stacjonuje i wybierać się nigdzie raczej nie dam rady jako kierowca bo odkapslowałem piwko ;)

Wczoraj do Piaseczna jechałem odebrać różowy znaczek na grill - a świnek jeszcze nie ma bo ciągle do Godlika mam nie po drodze :wink:

Pozdrawiam wszystkich spotkanych dzisiaj na trasie Gorzów -W-wa i z powrotem a w szczególności

-jasnokakaowe/czy jak sie to zwie/ Legacy OBK jadące ok 5 rano z W-wy w kierunku Słupcy

-czarnego Forysia WI....... mknącego w kieruku Bemowa,powoziła kierowniczka,ja jechałem z tyłu od Marek ok 11 rano

-Dwie piekne Imprezy kombi/czerwona i zielona/stojace na parkingu pod zakładami Vw w Poznaniu ok po 15

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic