Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

A ja witam ponownie po wakacjach. I mam bardzo dużo podrowień. Ale wyszczególnie tylko 3 bo post zajmowałby kilka stron po ponad miesięcznej nieobecności.

Po pierwsze pozdrawiam Pana, który przyjechał niebieską Imprezą Sti My06 do przystani STRANDA w Giżycku i jego łódka cumowała obok mojej przy keji ok. 2 tyg. temu.

Po drugie pozdrawiam kierownika czarnego GTka który wyprzedzał mnie z naprawdę dużą prędkością na wąskiej drodze z Rynu do Mikołajek w zeszłą niedzielę.

Po trzecie pozdrawiam Panią prowadzącą srebrnego Forysia, którą bym skasował na rondzie Radosława w zeszły poniedziałek. Polecam dokładniejsze przestudiowanie przepisów ruchu dogowego. Miała farta że mam całkiem dobry refleks.

To tyle, żeby nie przedłużac.

• Replies 63.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

A ja pozdrawiam kierownika srebrnego, oswiniaczonego gl-a, widzianego w czwartek, w serwisie zdanowicza w gdańsku.

To był akurat Bergen po którego przyjechałem (na ostatnie poprawki po zrobieniu sprzęgła zresztą), widziałem jak odjeżdżaliście i widziałem świnię z tyłu ale już za późno było na przywitanie :oops:

Pozdrawiam kierownika niebieskiego SI GT DJE***** zaparkowanego przy Al. Ujazdowskich pod KPRM'em :shock:
Czy ta imprezka ma taki dziwnie jasny kolor ???

Na pierwszy rzut oka lakier wyglada normalnie, ale jak bede szla do samochodu to sie jej jeszcze przyjrze :) Na tylnej szybie ma duzy zolty napis SUBARU.

Na pierwszy rzut oka lakier wyglada raczej normalnie, ale jak bede szla do samochodu to sie jej jeszcze przyjrze :)
To zobacz, bo jeśli to ten o którym myśle to ostatnio go trzy razy w Piasecznie widziałem....
Subaru powinno być awangardą dobrych manier.
Im wszystkim w dowód sympatii pokazywałem jedyny słuszny palec skierowany w jedynym słusznym w tej sytuacji kierunku.

Ja tak tylko... :mrgreen:

Nie żebym się z Tobą gourmet, nie zgadzał.

thumbsuptr6.th.jpgthumbsup01ts7.th.jpg

Wyrosło mi pięć palców, po jednym na każdą okazję.

On topic: pozdrowienia dla:

1. załogi granatowego, strzelającego z BOV'a GT z żółtym numerem startowym 24, spotkanej na wiadukcie Noworzecznej, na rondzie Ziemowita wykręcił 360°. Bez reakcji na kiwkę ani strzał z długich.

2. kombi WRX z czerwonymi chlapaczami i dodatkami przy hurtowni na Krakowiaków

3. bardzo spiętego (=skoncentrowanego) kierownika czarnego Forysia '08 a może nawet '09 na Trasie Toruńskiej w stronę Marek. Też nie zareagował na zaczepki szarej myszki. :cry:

Dzisiejsze serdeczności - dla kierownika czarnego GT ze złotymi felgami widzianego na Warszawskiej w Łomiankach. Vibowit??

Ano.. Pozdrawiam.

Coś rzadko się na "mieście" chwalisz pięknym GT-kiem, bo go pierwszy raz widziałem :mrgreen:

A monopol na lansik w Łomiankach ma glośny czerwony Civic i szare małe Daihatsu. Oba z burakami za kółkiem, trza by było ich kiedyś skopać :mrgreen:

a co to ten budyn?

widać żeś świeży na forum :mrgreen:

Adaś forum Ty w to nie mieszaj, ja zanim byłem na forum wiedziałem co to jest budyń. Z jakiej miejscowości tacy ludzie się biorą? :shock: :twisted:

Pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiej Imprezy SK **** N/A MY'06-07 z naleśnikiem - widzianej koło 18 na Ofiar Dąbia :wink:

Na pierwszy rzut oka lakier wyglada raczej normalnie, ale jak bede szla do samochodu to sie jej jeszcze przyjrze :)
To zobacz, bo jeśli to ten o którym myśle to ostatnio go trzy razy w Piasecznie widziałem....

Na drugi rzut oka lakier faktycznie jest troche inny :)

Coś rzadko się na "mieście" chwalisz pięknym GT-kiem, bo go pierwszy raz widziałem :mrgreen:

Fakt, po Łomiankach rzadko się kręcę. :wink:

A monopol na lansik w Łomiankach ma glośny czerwony Civic i szare małe Daihatsu. Oba z burakami za kółkiem, trza by było ich kiedyś skopać :mrgreen:

Nie zanotowałem powyższych. Warszawska, to kiepskie miejsce do pokazywania innym miejsca w szeregu, ale w innych okolicznościach. :cool:

Na drugi rzut oka lakier faktycznie jest troche inny
Ciekawe skąd się przyplątał do wawy... :P I czy zawita na forum, bo dość często go widuje :P

Ciekawe jest to, skad on ma przepustke na ten parking :grin:

pozdrowienia dla niebieskiego GT nr NO .... zaparkowanego dzisiaj na parkingu przy Pstrowskiego w Olsztynie (pod budynkiem BH),

A ja pozdrawiam kierownika srebrnego, oswiniaczonego gl-a, widzianego w czwartek, w serwisie zdanowicza w gdańsku.

To był akurat Bergen po którego przyjechałem (na ostatnie poprawki po zrobieniu sprzęgła zresztą), widziałem jak odjeżdżaliście i widziałem świnię z tyłu ale już za późno było na przywitanie :oops:

Przytakuję i odpozdrawiam.

Pozdro dla kierowników dwóch legacy diesel dziś po 9 na Puławskiej przed Wałbrzyską. :mrgreen:

Oraz szczególnie dla kierownika legacy qbk, który mnie wpuścił na zwężeniu z prawej w w/w miejscu. (kolorek auta b. fajny oliwkowo-złoty?)

Kiwka była. :mrgreen:

Pozdro dla Anakinsky'ego, miło było poznać, dzięki za mini spocik. :mrgreen:

pozdrowienia dla:

- kierownika szarego Forysia 2,5XT w malowaniu "Wiedzminowym" widzianego wczoraj na Jagielońskiej w W-wie, ok. 19.15

- kierownika niebieskiego STi MY 03-05 widzianego dzisiaj na Woronicza - okolo 8.30

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic