Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

...pozdrowionka dla niebieskiego STi, który przemknął wczoraj w kierunku Warszawy krajową 17 wczoraj w okolicach 16 :mrgreen:.

Pozdrawiam również Kruka, któremu wtedy trułem przez telefon :roll:. Dzięki Kruk!

serdecznosci dla czsrnego STI dzis pod Auchan w Piasecznie oraz zielonej turbowanny z panem wasaczem za kiera, ktory caly czas udawal, ze mnie nie widzi, ale jak tylko pojawila sie wolna droga, to prul zamna, ile fabryka dala :twisted::mrgreen: cale szczescie, ze dala mu mniej.

Pozdrowienia dla kierownika pięknej białej Imprezy WRX STI SPRT na tablicach W1 PODER stojącego wczoraj w parku maszyn na legalnych wyścigach ulicznych w Olsztynie i mijanego dzisiaj na wylotówce z Olsztyna w strone Barczewa.Kiwka ze strony kierownika była :smile:

co za dzien, wszystkie wiesniaki i kryptowiesniaki wyprowadzaja Imprezy chyba tylko przy niedzieli :twisted:

zatem serdecznosci dla ciemnoszarego GT na czarnych jeszcze blaszkach na Wislostradzie, dla czarnego WRXa z duzym parapetem pod petla na Wilanowie, dla pana K. Majchrzaka w STI w tunelu pod nia, ktory byl wraz z pasazerka wiele kontent, ze go ktos pozdrawia, dla niebieskiej turbowanny na Powst. Slaskich/Gorczewska i dla ach - jakze gumowej szatynki - przed chwila pod Dw. Centralnym w srebrnym WRX z golutenka pupunia :twisted:

jakze gumowej szatynki - przed chwila pod Dw. Centralnym w srebrnym WRX z golutenka pupunia :twisted:

To kierowniczka miala golutka pupunie czy jej woz bo juz nie wiem? :mrgreen: :wink: :razz:

Pozdrawiam Pania w czarnym Forku, z ktora sobie wymienilismy spojrzenia przy Jet-cie na Pulawskiej 1,5h temu :cool:

Pozdro dla Marka L.A., który pewnie zawita do mnie na Błonie dopiero jak spadnie śnieg :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

... a zima nadchodzi dużymi krokami . Mam cichą nadzieję , że moja trzecia zima z Subaru bedzie obfita w śnieg i lód . Jak nie , to kupuje ośkę :razz: .

Pozdrowienia dla kierownika czarnego turbo Forka z oświniaczonym zadem , spotkanego dziś pod Kauflandem . :cool:

Też ostatnio spotkałem ten samochód ale kierownik nie ujawnił się na forum :twisted:

Podejrzewam , że to majkel lecz dawno go nie widziałem na forumie .

Pozdrawiam Panów w niebieskiej SI WRX , którzy w Tomaszowie Mazowieckim w dniu wczorajszym pomykali wokól jedynego tam chyba ronda.

Tak zadzumieni byli tym znaleziskiem iz mnie nawet nie zauwazyli :roll:

W środku na siedzeniu pasazera siedział jakis Pan z ondulacja blond chyba wykonana u Pana Czaji :mrgreen:

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic