Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam widzianego wczoraj kierownika srebrnej imprezki kombi za zlotych felach, w okolicach szpitala na Lindleya,

 

oraz całe stado widzianych dzisiaj w wawie forków na krakowskich blachach - desant jakis czy coś ? moze odwet za puchar polski wygrany przez Legię (nie to zebym był byl kibicem ale dotarly do mnie wiesci o "pokojowych" spotkaniach onych "kibiców" stad wiem ze byl meczyk jakowyś w piłkę kopaną :)

 

a i pozdrowienia dla obmachanego z wzajemnoscią kierownika blue sti (chyba) ktory czatowal do skrętu na zwirki dzis w okolicach 11 z rana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika niebieskiej oswiniaczonej Imprezy WRX/STi, z ktorym wymienilismy kiwki w "przeciwstawnym" korku na Wisłostradzie ok. 18.00. Co ciekawe jechalem Audikiem... ale swinka na lusterku zadzialala. Chwila zdziwienia w oczach i kiwka byla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego GT z duzym skrzydlem i .... no sorry ale wstretnymi nakladkami na tynych lampach, widzianego na Strzeszynskiej kolo 18:20 :wink:

 

[ Dodano: Sro Maj 14, 2008 7:40 pm ]

ale swinka na lusterku zadzialala

 

pewnie nie swinka a palka, z ktora sie nie rozstajesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Monia M tak bez kapelusza :shock: , nie ważne że na motorze, trza być twardym nie miętkim, pozdrawiam :wink: A tak na marginesie Monia, co w planach ma zastąpić srebrna strzałę, bo widzę że auto na sprzedaż ?

 

...granatowa strzala :razz: MY06 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam* kierownika Forka identycznego jak moj (tez czarny, S-turbo, na identycznych kolach i z identyczna swinina na klapie bagaznika) przyuwazonego przez kumpla dzis zdaje sie na Karkonoskiej (bo chyba nie Krakowskiej).

 

*) o ile to nie byl moj Forek, bo takich we Wrocku sa tylko dwa i tylko jeden ma swinie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika niebieskiej oswiniaczonej Imprezy WRX/STi, z ktorym wymienilismy kiwki w "przeciwstawnym" korku na Wisłostradzie ok. 18.00. Co ciekawe jechalem Audikiem... ale swinka na lusterku zadzialala. Chwila zdziwienia w oczach i kiwka byla :mrgreen:

 

To prawda, przez chwilę nie mogło do mnie dotrzeć to połączenie - pancerwagen kombi i świnka :mrgreen:

 

Ja również pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...granatowa strzala MY06

 

robili granatowe STI? :shock: :mrgreen:

 

...przesmiewca :evil:

 

 

...robili w outbacku, tzn. impra outback kĄbi... a tak swoja droga to chyba nikt mi nie uwierzy, ze kocham subaru a nigdy nie jechalam zadnym gietekiem, wueriksem czy estiajem... i takich tu mam kolegow :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam* kierownika Forka identycznego jak moj (tez czarny, S-turbo, na identycznych kolach i z identyczna swinina na klapie bagaznika) przyuwazonego przez kumpla dzis zdaje sie na Karkonoskiej (bo chyba nie Krakowskiej).

 

*) o ile to nie byl moj Forek, bo takich we Wrocku sa tylko dwa i tylko jeden ma swinie :evil:

 

 

 

Olleo, to byl pewnie facet z duzym lustrem*.

 

 

 

 

 

*Bareja jest jednak niesmiertelny. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika białego GT o numerach WPR ... widzianego na Kasprzaka około godziny 14:00 oraz kierownika niebieskiego GT (czerwony znaczek na atrapie chłodnicy) widzianego około 19:30 na ul. Towarowej.

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie swinka a palka, z ktora sie nie rozstajesz :mrgreen:

noooo... jezdze i naparzam niewiernych :mrgreen:

 

To prawda, przez chwilę nie mogło do mnie dotrzeć to połączenie - pancerwagen kombi i świnka :mrgreen:

no niestety... GT przebywa u lekarza od blach :( efekt chamskiego potraktowania drzwi zderzakiem na parkingu... i ucieczki sprawcy :evil:

 

BTW - to chyba o Tobie przed chwila z Miskiemwaw i Edyta gadalismy :wink: oczywiscie w samych superlatywach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga to chyba nikt mi nie uwierzy, ze kocham subaru a nigdy nie jechalam zadnym gietekiem, wueriksem czy estiajem... i takich tu mam kolegow

A Foresterem jechałaś? Jeśli nie, a byłabyś zainteresowana to się polecam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga to chyba nikt mi nie uwierzy, ze kocham subaru a nigdy nie jechalam zadnym gietekiem, wueriksem czy estiajem... i takich tu mam kolegow

A Foresterem jechałaś? Jeśli nie, a byłabyś zainteresowana to się polecam :mrgreen:

 

...ani foresterem, ani justynka... wiesz huzar :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przesmiewca

 

mialem nadzieje ze mnie przewieziesz :oops:

 

 

ze kocham subaru a nigdy nie jechalam zadnym gietekiem, wueriksem czy estiajem...

 

to trzeba nadrobic zaleglosci :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę identycznej "turbowanny " jak Adamusa (może to i on) miniętej na zwężeniu Wisłostrady w kierunku Łomianek dziś ok. 17 45 :smile:

A.. jest taka jedna na os. Staszica w Łomiankach. Jakaś pani powozi.

 

O tej godzinie to musiał być mój samochód z moją kobietą za kierownicą :shock: O tej godzinie pojechała lansować się do znajomych do Łomianek.

Odpozdrawiam w jej imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - to chyba o Tobie przed chwila z Miskiemwaw i Edyta gadalismy :wink: oczywiscie w samych superlatywach :wink:

 

tak jest :mrgreen:

 

to przy okazji pozdrowienia dla Edyty i misiekwaw, z ktorymi wypilismy calego Heinekena w knajpie na Tarchostanie :mrgreen:

 

a dziękujemy za miły wieczór i równiez pozdrawiamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...