Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

JacekD, a ze mną minąłeś się ~9.40 na rosoła na wysokości przy bażantarni

 

O kurcze znowu byłem niedobudzony :???: Odpozdrawiam oczywiście.

 

W Warszawie akurat nie ma ani jednej - są natomiast w miejscowościach do niej przylegających

 

Oj tam, i tak zaraz je wchłonie głodna Wawka :grin:

 

"W twojej drodze" do Kornecki Motor Sport

 

Aaaaaaa tam. No niestety nie znam tam objazdów i zawsze jak ciele jadę tam w korku :sad:

 

 

I pozdrawiam kierownika oświnionego czarnego STI MY03-04, który leniwie przemieszczał się koło 16 na Wiertniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie akurat nie ma ani jednej - są natomiast w miejscowościach do niej przylegających

 

Oj tam, i tak zaraz je wchłonie głodna Wawka :grin:

 

I dopiero będzie problem z trafieniem do domu! Szczególnie taksówką po imprezie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozzdrowienia dla czarnego Legacy KR 9667R, który zaparkował koło nas dziś na parkingu przy Galerii Krakowskiej

 

Ciekawostka - autko miało blaszki z KIA Motors :roll: i nie była to nowa Impreza :mrgreen:

 

pozzdr-13-10-07.jpg

 

 

pozzdr-13-10-07_2.jpg

 

 

... jeszcze dla kieronika niebieskiego GT KR ****T, który pomykał z nami Alejami - niestety, nieodkiwane :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukiman, ale to parkowanie to Ci tak średnio wyszło

 

a antypozrowienia dla kierownika srebrnego WRXa na blachach WL ktory pare dni temu zaparkowal na miejscu dla niepelnosprawnych pod Selgrosem na bialolece

 

Jest taka strona: www.nieparkuj.pl ;) niezla zabawa :twisted::mrgreen:

 

 

A zeby nie calkiem nie na temat... pozdrawiam kierownika zaparkowanego o 12:00 vis a vis PWSFTiT "Filmowki" na Targowej ok 200 metrow od mojego domu :)

 

 

13102007lr1.th.jpg

 

 

Przyszly rezyser, operator czy aktor? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Devlina, Syrenki i "szkodnika" niespodziewanie spotkanych w "Restauracji Warszawskiej" na kolacji. :mrgreen:

 

Dziękuję również za miłe spędzenie czasu u konkurecji :wink: czyli "Słodki... Słony..." jedząc przepyszne słodkości i popijając przepyszne herbatki.

Nie mówiłem, że ciacho cappucino to niebo w gębie? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Devlina, Syrenki i "szkodnika" niespodziewanie spotkanych w "Restauracji Warszawskiej" na kolacji. :mrgreen:

 

Dziękuję również za miłe spędzenie czasu u konkurecji :wink: czyli "Słodki... Słony..." jedząc przepyszne słodkości i popijając przepyszne herbatki.

Nie mówiłem, że ciacho cappucino to niebo w gębie? :cool:

 

Pozdrawiamy wzajemnie, ciacho bardzo teges, do następnego odcinka, tym razem może u Durbosa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce granatowego Mondeo z którym uciąłem sobie krótką pogawędke na temat techniki przejazdu przez tunel wzdłuż Wisły (niepotrzebnie zwolniłem po wyjezdzie ehhh) :cool: Okazało się, że nie jeździ się tam 200+ i powinno się ograniczyć do jednego pasa - codziennie człowiek uczy się czegoś nowego :mrgreen:

Skończyło się na żółtej kartce.. dzięki Ebi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...