Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika oświnionego GT na WPRxxxx, spotkanego o 11:40 na Powstańców Śląskich. Machałem, mrugałem światłami, nie odpowiadał - zajęty był dyskusją z pasażerem.

 

PS Dam głowę, że znam samochód i Forumowicza. Heller? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam miłego Pana w srebrnej smoczycy, a w zasadzie pozdrawiam zadek srebrnej smoczycy, bo tak się w niego wpatrywałam,że hamulec wcisnęłam po tym jak już pstrykło..... :cry:

4 pkt , 200PLN, cooo tam warto było :grin:

 

Stokrotka, widzisz tak to jest jak się za zadkami oglądasz :mrgreen:

 

P.S. Fajny stanik :wink:

 

Zadek był fajny, nie pogadasz. Poza tym,gdybys jeździł Pługiem, też byś się oglądał :wink:

 

To Peugeot produkuje też pługi :?: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy niebieskiego STI MY'06-07 (albo WRX-a ze skrzydłem) spotkanego, gdy jechał w kierunku Łomianek. Dawałem sygnały świetlne, bez odzewu.

 

Dziś jestem jakiś niewdzialny, kurde :twisted:.

 

Teraz już rozumiem, co czuje misiekwaw, który ze trzy razy mnie widział i pozdrawiał, a ja go nie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświnionego GT na WPRxxxx

 

PS Dam głowę, że znam samochód i Forumowicza. Heller?

 

A to Heller kupił już auto? :mrgreen:

 

Żeby było w temacie - pozdrawiam siebie bo ostatnio jak jeżdżę Toledo to ciągle widuję jakieś GT/WRX/STI a jak wsiadam w czarnucha to nagle jak już to tylko niekumate Forysie czy inne Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne niezauważone pozdrowienia - ale tym razem szansy na zauważenie praktycznie nie było: dziś, 17:40, Grzybowska w stronę Marszałkowskiej, niebieski zautrbiony kombiwar.Ładnie przebulgotał przez skrzyżowanie 8).

 

Ja akurat dawałem z buta i byłem już za skrzyżowaniem (ma się to tempo :mrgreen:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne niezauważone pozdrowienia - ale tym razem szansy na zauważenie praktycznie nie było: dziś, 17:40, Grzybowska w stronę Marszałkowskiej, niebieski zautrbiony kombiwar.Ładnie przebulgotał przez skrzyżowanie 8).

 

Ja akurat dawałem z buta i byłem już za skrzyżowaniem (ma się to tempo :mrgreen:).

 

rejon grasowania bimbra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...