Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

...przejezdzalam pod Zamkiem imprezka... i zadnej imprezki nie widzialam :twisted: tylko siakis halas, kurz i kolorowe swiatelka :razz:

 

Czyli generalnie straciłem nie będąc tam tylko to, że nie spotkałem Ciebie (a może to i lepiej) :mrgreen:

 

...nie wiedziec jak rozumiec... ale moze to i lepiej.... :razz: :mrgreen:

 

 

 

 

PS. pozdrowki dla Gimofa, ktorego nie spotkalam pod Zamkiem :mrgreen:

 

PS.2 Chojny a co sie dzialo w niedziele na torze?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego GT na BL xxxxx z którym wymieniliśmy kiwki na Trasie Toruńskiej około 19:00.

 

to bylem ja. pozdrawiam rowniez. poznalem twoje auto po ten naklejce toru.

szkoda ze tak szybko zjechales, bo mialem nadzieje ze mi pokarzesz jak sie slawne zakrety robi :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam napotkane w korkach, ale nieodmachane :evil:

 

- czarny forek MY06 wolnossący WW****R z super kierowniczką :grin: Trasa Ł

- czarny forek XT WPR z dużym kierownikiem :neutral: Al. Jerozolimskie koło Microsoft

- szary outback WB na Połczyńskiej (zaparkowany w okolicach Vattenfalla, więc nie miał kto odmachać)

- czarny Legasedan z kierownikiem tak zaczytanym w lekturze, że zapomniał światła włączyć :mrgreen:

 

...

 

chyba coś jeszcze było, ale zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrowienia" dla Imprezki widzianej dzisiaj przed 16-tą na Al. Niepodległości.

Niestety kill z pasa do skrętu w prawo :evil: był tak dynamiczny, że zdążyłem zerejestrować

tylko WN z rejestracji, ...... ale chyba mignęła mi zawstydzona :oops: świnka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwzajemnione pozdrowienia dla kierownika Imprezy WB***** mijanej po 15 na Pawińskiego.

 

To ja - odpozdrawiam 8). Masz takiego ślicznego, srebrnego OBK? Fajny jest 8).

 

Nota bene zaraz obok nas jechały dwa forki wolnossące - żaden nie zareagował na pozdrowienia. Więcej wolnossących forków już nie pozdrawiam, bo w 99.9% przypadków kierowcy (często panie!) patrzą na mnie tak: :shock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene zaraz obok nas jechały dwa forki wolnossące - żaden nie zareagował na pozdrowienia. Więcej wolnossących forków już nie pozdrawiam, bo w 99.9% przypadków kierowcy (często panie!) patrzą na mnie tak: :shock: .
Mam dokładnie to samo :!: Szkoda trochę.

ja juz dawno przstalem, jak pozdrawialem to zaawyczaj odwracali glowe, alebo udawali ze nie widza :evil:

 

pozdrawiam czarna Impreze kombi zaparkowana na Nowogrodzkiej po poludniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrowienia" dla Imprezki widzianej dzisiaj przed 16-tą na Al. Niepodległości.

Niestety kill z pasa do skrętu w prawo :evil: był tak dynamiczny, że zdążyłem zerejestrować

tylko WN z rejestracji, ...... ale chyba mignęła mi zawstydzona :oops: świnka.

Odpozdrawiam, bardzo się spieszyłem i miałem zamiar skręcać w Dąbrowskiego ale anemiczny taksówkarz i brak korka na Niepodległości sam mnie sprowokował do zmiany kierunku.

Więcej tego nie zrobię :oops: :wink:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...