Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Jakiś wysyp niesamowity Legaców i Imprez w Złotych Tarasach ostatnimi czasy - cholerka, SIP to musi codziennie ze trzy szampany otwierać z radości :razz:

Jestem jednak przekonany, że nikt nie informuje nabywców nowych Subaru o forum - choć może to i lepiej :twisted:

Pozdrawiam zielonego Forka zaparkowanego w Juracie parę dni temu, oraz czarne Legacy na krakowskich numerach postawione na parkingu przy "dalmierzu" w Jastarni :)

I ogólne pozdro dla wszystkich forków i OBK spotkanych na całej długości DK1 16-go i 22-go czerwca :)

Pozdrowienia dla kierownika granatowego Saabaru 9-2x WNXXXXX, z ktorym ganialismy sie dzisiaj okolo 17.20 w okolicy ul. Suwak na Mokotowie :)

Pozdrowienia dla kierownika granatowego GT miniętego na płochocińskiej dziś koło 17 :mrgreen:

Jak żesmy mineli kierownika, kochanie moje lekko odwracając głowę powiedziała że tych samochodów nie da się nie rozpoznać :grin: Nie długo się jej będą podobać :oops:

pracuję nad tym

Przelazłam przez płot i zrobiłam jeszcze takie:

Obrazek

Ale nie żeby mi się podobało, bo w żadnym razie, GT są ładniejsze, z większym charakterem, ekhem i w ogóle... :wink:

Jeeezu - jaki ten spoiler jest ładny - żałuję, że jednak takiego nie założyłem :sad:

Pozdrawiam kierowcę prawie identycznego Subaraka, który mnie pozdrowił w środę na zjeżdzie z Ostrobramskiej na Płowiecką w warszawie. Nie odwzajemniłem, ale jeszcze jetem nieobyty. Dopiero 3 3 tygodnie temu dołączyłem do jedynie słusznej opcji.

różowe znaczki

O co właściwie chodzi w tych znaczkach :?: Są chyba jeszcze znaczki w ogóle bez gwiazdek, to w serii tak robią :?: Może glupie pytanie ale serio nie wiem :oops:

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic